За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв!

11.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 11 .03.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 11.03.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники ДАІ виявили автомобіль-«двійник»

11.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Днями, під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання Онуфріївського району, по вулиці Перемоги у селищі Павлиш, працівники ДАІ зупинили автомобіль TOYOTA CELICA, характер руху якого в них викликав підозру. І, як виявилося, недарма.

Під час проведення звірки номерів агрегатів автівки із записами у реєстраційних документах було виявлено, що ідентифікаційний номер кузова не співпадає із реєстраційними обліками та належить іншому транспортному засобові. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто