За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Погіршення погодних умов!

03.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

За інформацію Гідрометцентру України, вдень 3 березня в центральних областях місцями сильні опади; вранці та в першу половину дня у північних та центральних областях подекуди туман, видимість 200-500м. Державтоінспекція України радить водіям бути особливо уважними та обережними, під час руху неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (сильні дощі, тумани тощо) рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість. Варто також відмовитися від ризикованих маневрувань, які при складних погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися – знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

За інформацією прес-служби Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Поради Державтоінспекції для учасників дорожнього руху

03.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищуючи ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. По-перше, під час дощу зменшується оглядовість через краплі на склі та дзеркалах зовні автомобіля та запітніння скла зсередини. У початковій фазі дощу різко знижується коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою. Збільшується небезпека занесень автомобіля та зростає гальмівний шлях.

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує водіям прості правила безпечної їзди в дощ та мокрий сніг:

1. Найважливішим правилом руху у дощову погоду є дотримання безпечної швидкості руху. У цьому випадку у водія буде можливість вчасно відреагувати на зміну дорожньої ситуації і при необхідності безпечно зупинитися, адже в екстреній ситуації автомобіль значно легше контролювати саме при русі на невеликій швидкості; Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 23 лютого по 01 березня 2015 року

03.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 23 лютого  по 01 березня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, у якій  1 особа загинула, ще 3 -  дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 721 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 106;

перевищення встановленої швидкості руху – 108;

порушення правил обгону –38;

створення аварійної ситуації – 9;

порушення правил проїзду перехресть – 36;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 8;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 42.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто