За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині в управлінні ДАІ відбулась робоча зустріч керівників підрозділів ДАІ області

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Учора в актовій залі управління Державтоінспекції Кіровоградщини відбулася робоча зустріч керівників підрозділів ДАІ області, командирів стройових підрозділів ДПС ДАІ та особового складу апарату УДАІ.

Т.в.о. начальника управління ДАІ УМВС України в області підполковник міліції Олег Тарасенко довів до відома присутніх основні вимоги керівництва Департаменту ДАІ МВС України щодо попередження випадків корупції серед підлеглого особового складу та попередив про відповідальність кожного за вчинення корупційних дій. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 23 по 29 березня 2015 року

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 23  по 29 березня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких 3 особи загинули, ще 4 -  дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 687 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 100;

перевищення встановленої швидкості руху – 125;

порушення правил обгону –57;

створення аварійної ситуації – 13;

порушення правил проїзду перехресть – 64;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 35.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Поради Державтоінспекції для учасників дорожнього руху

31.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищуючи ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. По-перше, під час дощу зменшується оглядовість через краплі на склі та дзеркалах зовні автомобіля та запітніння скла зсередини. У початковій фазі дощу різко знижується коефіцієнт зчеплення коліс з дорогою. Збільшується небезпека занесень автомобіля та зростає гальмівний шлях. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Анатолій Сіренко: «Поборемо корупцію разом»

30.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Кардинальні зміни, що відбуваються в житті українського суспільства, викликають посилену увагу до питання протидії корупції. Звідусіль лунають найрішучіші заклики боротьби з корупційними проявами. Щоденні випуски новин констатують факти затримання нових чиновників «на гарячому». Все це свідчить, що Україна таки зрушила з мертвої точки.В народі продовжують звучати розмови про зловживання з боку працівників ДАІ, насамперед інспекторів дорожньо-патрульної служби. Звичайно такі розповіді завдають відчутної шкоди як авторитету служби так і інституту державної влади в цілому. Низку соціальних передумов корупційним діянням наразі намагається вирішити влада. Але багато що залежить від нас самих. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ Кіровоградщини завжди готові прийти на допомогу учасникам дорожнього руху

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Дорога завжди приховує у собі чимало несподіванок: як приємних, так і не дуже. Інколи подорож на далекі відстані стає справжнім випробуванням для автомобілістів. Навіть на долю законослухняних учасників дорожнього руху іноді випадають прикрощі у дорозі.

Проте інспектори дорожньо-патрульної служби Кіровоградщини під час нагляду за дорожнім рухом не лише виявляють та попереджають правопорушення ПДР, а й завжди готові прийти на допомогу його учасникам у разі потреби. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині процес оплати штрафу за порушення правил дорожнього руху стане простішим

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Відтепер на Кіровоградщині наряди ДПС заступатимуть на службу по нагляду за безпекою дорожнього руху із мобільними терміналами. Керівництво обласної філії управління АТ «Ощадбанк» передало Державтоінспекції області 41 POS-термінал для безготівкової оплати штрафів.

Днями в управлінні ДАІ УМВС України в Кіровоградській області керівники підрозділів ДАІ отримали мобільні термінали та прослухали роз’яснювальну лекцію співробітників апарату про те, яким чином ними користуватися під час нагляду за дорожнім рухом, та складання протоколів про адміністративні правопорушення відносно порушників ПДР. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція України нагадує велосипедистам правила безпечної поведінки на дорозі

27.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Щороку навесні на наших дорогах більшає двоколісних транспортних засобів. Варто пам’ятати, велосипедисти – одна з найбільш вразливих категорій учасників дорожнього руху. Тому ДАІ радить водіям зважати на двоколісних сусідів по руху, а велосипедистам – не забувати про уважність та обережність на дорозі.  «Наразі в Україні активно розвивається велосипедний рух», – зазначає начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, – «Державтоінспекція України всіляко підтримує такий вид дозвілля, однак просить не забувати – Правила дорожнього руху обов’язкові до виконання для кожного». У любителів двоколісних транспортних засобів, як і у інших учасників дорожнього руху є як права, так і обов’язки. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв двоколісних транспортних засобів!

26.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

З настанням весни на автодорогах Кіровоградщини зросла кількість двоколісних транспортних засобів. Водіїв легкого двоколісного механічного транспорту – мопедів та скутерів – традиційно вважають джерелом підвищеної небезпеки на вулицях та дорогах. За кермом зазвичай підлітки, і вони нерідко ігнорують елементарні правила дорожнього руху. До того ж хизуються ризикованістю та «крутістю». Такі екстремальні розваги зазвичай закінчуються трагічно.

Однією з головних переваг мопеда вважається маневреність. Утім, що відбувається довкола, водії не завжди оцінюють вчасно. Тому керманичам цього виду транспорту потрібні міцна дисципліна і висока організованість. Дисципліна понад усе. Особливо, коли це швидкісна траса і від чиєїсь необережності можуть постраждати інші учасники дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини продовжує інформувати про задокументовані спроби дачі хабара працівникам ДАІ

26.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Як показує статистика, найчастіше водії пропонують хабарі тоді, коли їх затримали за перевищення швидкості, перебування за кермом у нетверезому стані або через відсутність посвідчення водія чи інших необхідних документів.

Так, лише 25 березня зафіксовано дві спроби дачі водіями хабара правоохоронцям, з метою уникнення відповідальності за скоєне правопорушення, на території Кіровоградської області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв!

26.03.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 25 .03.2015

залишки спецпродукції станом на 25.03.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

« Раніше