За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв!

18.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 18 .02.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 18.02.2015

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДАІ Кіровоградщини проводить профілактичні заходи на дорогах загальнодержавного значення

18.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод та задля впливу на свідомість потенційних порушників, Державтоінспекцією області проводяться загальнодержавні профілактичні заходи на території обслуговування, під умовною назвою “Швидкість, обгін”.

Невтішна статистика з дорожньо-транспортних пригод, на жаль,  нікого не виховує і не переконує. Лише за 2014 рік через перевищення безпечної швидкості на Кіровоградщині сталося 145 (2013 рік – 132) дорожньо-транспортних пригоди, у яких 184 (2013 рік – 156) особи отримали тілесні ушкодження, та ще 57 (2013 рік – 41)  – загинули. Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками підрозділів ДАІ області виявлено та припинено 12620 порушень водіями швидкісних режимів. У зв’язку з цим працівники підрозділів Державтоінспекції області не залишились осторонь від проведення загальнодержавних профілактичних заходів на території краю, щоб дисциплінувати учасників дорожнього руху. Довести до свідомості кожного – перевищувати швидкість неприпустимо. Адже це наша з вами безпека під час участі у дорожньому русі.

18 лютого представники засобів масової інформації побували разом з інспекторами Державтоінспекції на стаціонарному посту Державтоінспекції в Олександрівському районі на перехресті автошляхів державного значення Київ – Знам’янка та Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв, де встановлено один з автоматичних комплексів «Гарпун». Він призначений для дистанційного перегляду результатів вимірювання швидкості транспортних засобів лазерним вимірювачем швидкості «ТруКам». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини інформує про задокументовані спроби дачі хабара працівникам ДАІ.

18.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

17 лютого 2015 року по вулиці 6-го грудня у м. Олександрії під час нагляду за дорожнім рухом інспекторами ДАІ був зупинений автомобіль ВАЗ-21099, під керуванням 39-річного водія, за порушення ним правил дорожнього руху, відповідальність за вчинення якого передбачена частиною 5 статті 121 КУпАП. Водій намагався уникнути адміністративної відповідальності за допомогою грошової винагороди. Проте працівниками ДАІ відносно водія складено протокол про адміністративне правопорушення.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудового розслідування та порушені кримінальні провадження за ч.1 ст.369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Державтоінспекція Кіровоградщини у черговий раз звертається до всіх водіїв з проханням обов’язково дотримуватись Правил дорожнього руху, а у разі їх порушення не намагатись за допомогою дачі хабара уникнути адміністративної відповідальності. Адже кожен працівник ДАІ отримав доручення начальника Департаменту ДАІ щодо відповідного документування таких неправомірних дій за допомогою фото – і відеозйомки. А у випадку такої фіксації керманичу авто доведеться відповідати не тільки за вчинення адміністративного порушення, а також і за кримінальне правопорушення.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто