За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини боротимуться з пияцтвом за кермом

14.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

З понеділка на території Кіровоградської області стартує оперативно-профілактична операція «Нетверезий водій – злочинець!»

Незважаючи на вжиті практичні заходи, спрямовані на попередження дорожньо-транспортного травматизму, проведення профілактичних заходів, спрямованих на зменшення тяжкості наслідків дорожніх аварій, ситуація на шляхах області погіршується.

Так, у минулому році на території краю сталося 372 дорожньо-транспортні пригоди (за 2013 рік – 347 ДТП), у яких 97 людей загинули (2013 р. – 87) та 432 були травмовані (2013 р. – 406).

Статистика дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані, невтішна. За минулий рік зареєстровано 23 таких аварії (2013 р. – 31). З вини водіїв, які дозволили собі сісти за кермо напідпитку, 7 осіб загинули (2013 р. – 3), ще 31 учасник дорожнього руху отримав тілесні ушкодження.

У зв’язку з цим, з 16 по 22 лютого на території області проводитиметься оперативно-профілактична операція «Нетверезий водій – злочинець!»

Шановні водії! Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре закликає вас відмовлятися від керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Бережіть власне життя та життя інших учасників дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція Кіровоградщини інформує про задокументовані спроби дачі хабара працівникам ДАІ.

14.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

Як показує статистика, найчастіше водії пропонують хабарі тоді, коли їх затримали за перевищення швидкості, перебування за кермом у нетверезому стані або через відсутність посвідчення водія чи інших необхідних документів.

Так, лише 12 лютого зафіксовано дві спроби дачі водіями хабара правоохоронцям, з метою уникнення відповідальності за скоєне правопорушення, на території Кіровоградської області.

12 лютого у селищі Олександрівка працівники ДАІ під час патрулювання за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль ВАЗ-2101, під керуванням 30-річного мешканця одного із регіонів України. Водій запропонував інспекторам за нескладання протоколу грошову винагороду.

Того ж дня на стаціонарному посту ДПС в Олександрівському районі інспекторами ДАІ за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль ВАЗ-21063, під керуванням 49-річного мешканця однієї із сусідніх областей. Водій намагався уникнути адміністративної відповідальності за допомогою грошової винагороди. Проте працівниками ДАІ відносно водія складено протокол про адміністративне правопорушення.

Обидві події внесені до Єдиного реєстру досудового розслідування та порушені кримінальні провадження за ч.1 ст.369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв!

14.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

13 лютого 2015 року було проведено відпрацювання міста Кіровоград, спрямоване на профілактику дорожньо-транспортного травматизму.

Особлива увага зверталася на виявлення нетверезих водіїв, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил обгону, а також контроль за станом дотримання вимог з безпеки руху водіями пасажирського автотранспорту.

Під час проведення профілактичного відпрацювання обласного центру працівниками ДАІ було виявлено та припинено 33 порушення водіями правил дорожнього руху, з яких 1 випадок керування керманичем у стані наркотичного сп’яніння та 1 – керування у стані алкогольного сп’яніння.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв усіх транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто