За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ інформує!

12.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

13 лютого 2015 року буде проведено відпрацювання міста Кіровоград, спрямоване на профілактику дорожньо-транспортного травматизму.

Особлива увага звертатиметься на виявлення нетверезих водіїв, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил обгону, а також контроль за станом дотримання вимог з безпеки руху водіями пасажирського автотранспорту.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв усіх транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

За минулу добу на Кіровоградщині працівники ДАІ зафіксували 3 спроби дачі водіями хабара

12.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

ДАІ продовжує роботу щодо виявлення водіїв, які намагаються уникнути адміністративної відповідальності, пропонуючи хабар інспектору ДАІ. Так, працівниками Державтоінспекції Кіровоградщини  лише за один день зафіксовано 3 спроби дачі водіями хабара правоохоронцям, з метою уникнення відповідальності за скоєне правопорушення.

Зокрема, 11 лютого в обласному центрі по проспекту Університетському інспекторами ДПС взводу ДПС відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль DAEWOO, під керуванням 34-річного мешканця одного із регіонів нашої держави. Водій, намагаючись уникнути відповідальності за скоєне адміністративне правопорушення, запропонував працівникам ДАІ грошову винагороду. Вартові доріг склали протокол про адмінпорушення та задокументували факт пропозиції хабара. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто