За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Сьогодні на Кіровоградщині – сніг та ожеледиця!

05.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

Правоохоронці Кіровоградщини звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути дуже уважними та обережними на дорозі! Станом на 07.01.2016 на автошляхах Кіровоградської області – ожеледиця, через засніження автодоріг!

Наразі робиться усе можливе аби забезпечити безпеку руху всім учасникам дорожнього руху: на дорогах працюють наряди ДПС  та задіяна спеціальна техніка. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Зважайте на погодні умови!

05.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

Вдень 5 лютого у північних та Вінницькій областях налипання мокрого снігу, у південних, центральних та східних областях місцями ожеледь; у північних областях та на Черкащині місцями сильний мокрий сніг; на дорогах країни, крім південної частини, ожеледиця. У Києві та місцями по області також сильний мокрий сніг; налипання мокрого снігу. Державтоінспекція України звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними за кермом. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, не залишайте транспортні засобі на проїзній частині, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки. З особливою обережністю рухайтеся по мостам та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар, а при зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги власників великовагових транспортних засобів!

05.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

Останнім часом на адресу Департаменту Державтоінспекції МВС України почастішали звернення від громадян та підприємців щодо гранично допустимої фактичної маси транспортних засобів (составів) для їх участі в дорожньому русі без дотримання спеціальних правил. З огляду на велику кількість таких запитів, ДАІ нагадує громадянам вимоги законодавства в цій сфері.

Зокрема, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 №490 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 №1306 і від 27.06.2007 №879» в абзац перший пункту 22.5 Правил дорожнього руху внесено зміни, відповідно до яких з 08.10.2014 за спеціальними правилами здійснюється рух транспортних засобів (та їх составів) якщо:

- їх фактична маса перевищує 40 т (для контейнеровозів – понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Державтоінспекцією для них маршрутах – до 46 т),

- навантаження на одиночну вісь – 11 т (для автобусів, тролейбусів – 11,5 т),

- здвоєні осі – 16 т,

- строєні – 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь – 11 т, здвоєні осі – 18 т, строєні – 24 т).

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто