За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 26 січня по 01 лютого 2015 року

02.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 26 січня  по 01 лютого 2015 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, у яких 1 особа загинула, та ще  7 – отримали тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 806 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 78;

перевищення встановленої швидкості руху – 217;

порушення правил обгону –49;

створення аварійної ситуації – 11;

порушення правил проїзду перехресть – 62;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 31;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 50.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Працівники підрозділів ДАІ області проводять профілактичну роботу серед учнів навчальних закладів

02.02.2015 от Сектор профілактичної роботи

Інспектори ДАІ часті гості в учнівських колективах навчальних закладів області. Незалежно від того, яка пора року. Адже питання травмування дітей під час участі в дорожньому русі – одне із найболючіших у повсякденній діяльності вартових доріг.

Найтяжчим, з найбільшим процентом смертності, є травматизм, отриманий від автомашин, автобусів, тролейбусів, поїздів та інших видів транспорту. І знову ж таки головними причинами є бездоглядність дітей на вулиці, коли вони ідуть до школи чи з неї, а також у години дозвілля. А призводять до цього – незнання дітьми правил вуличного руху, порушення правил користування транспортом.

Надзвичайно небезпечно кататись дітям на велосипедах, мопедах, моторолерах, якщо вони не склали відповідних екзаменів на право водіння. Дорослим ні на мить не можна забувати, що діти схильні наслідувати їх. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто