За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Державтонспекція Кіровоградської області продовжує виявляти порушення у роботі пасажироперевізників

21.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

На території області проводяться профілактичні заходи “Маршрутне таксі″, спрямовані на попередження порушень Правил дорожнього руху водіями пасажирського транспорту. Комплекс профілактичних заходів включає в себе перевірку діяльності автогосподарств суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автобусами, щодо виконання ними вимог чинного законодавства, а також базових підприємств стосовно виконання ними договірних умов з пасажироперевізниками. Особливу увагу під час перевірок працівники Державтоінспекції приділяють стану підготовки транспортних засобів до експлуатації у зимовий період, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Так, 21 січня з 5 до 10 години ранку працівниками Державтоінспекції проводилось профілактичне відпрацювання на пасажирському автомобільному транспорті обласного центру. За період відпрацювання задіяним особовим складом було виявлено та припинено 58 порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів, у тому числі: 6 випадків керування технічно несправними автобусами, 13 водіїв зазначеної категорії порушили правила зупинки та стоянки, 9 — відхилились від маршруту руху та 20 — перевозили пасажирів в кількості, що перевищує встановлену норму згідно з технічними характеристиками транспортних засобів, по 1 – порушення правил проїзду перехресть та створення аварійної ситуації. Також було виявлено 2 факти керування без відповідних документів та 1 — позагаражного зберігання автобусів. Нагадуємо, що безпека перевезення пасажирів тримається на постійному контролі Державтоінспекції Кіровоградщини.

Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: пам’ятайте, користуючись саме Вашими послугами, сотні людей щоденно довіряють Вам своє життя та здоров’я. Не ризикуйте ними, дорога не вибачає помилок!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Анатолій Сіренко: «Продовжуємо служити на благо Батьківщини!»

21.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні колеги!

Щоденно до мене лунають телефонні дзвінки з регіонів. Усіх Вас цікавить питання: «Що далі буде зі службою?». Прошу Вас заспокоїтися та не сіяти паніку. Реформа розпочата, але це не означає, що завтра Ви залишитеся без роботи.

Керівництво МВС прагне позитивних змін, а не зруйнувати людські долі. Наголос ставиться на тому, що кожному працівнику буде надана об’єктивна оцінка. Враховуватиметься мотивація служіння Батьківщині, особисті та професійні якості. Безумовно, важливу роль при вирішенні питання про подальше проходження служби в лавах ОВС відіграватиме незаплямована репутація, але це вже цілком залежить від Вас.

Міністерство внутрішніх справ створило експертну раду, яка ґрунтовно та всебічно підходить до проведення реформи. Опрацьовується не лише питання впровадження досвіду розвинених країн, а й вирішення кадрових проблем.

Я говорив і повторюватиму знов і знов – кожен, хто бажає працювати в МВС, повинен бути патріотом своєї країни та служити своєму народові.

Якщо Ви бажаєте жити по законам, якщо готові власноруч будувати нове суспільство та відстоювати громадянську позицію, засновану на чесності, – у Вас немає підстав турбуватися.

Досить поширювати чутки! Продовжуйте якісно та чесно виконувати свої функціональні обов’язки! Будьте гідними синами своєї Батьківщини!

Начальник ДДАІ МВС України

Анатолій Сіренко

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні учасники дорожнього руху!

21.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Основною причиною ДТП є свідоме ігнорування Правил дорожнього руху громадянами, які наражають на небезпеку насамперед оточуючих. В багатьох випадках страждають саме пішоходи, деякі з власної вини, інші через водіїв, які неуважно керують транспортним засобом.

З настанням осінньо-зимового періоду зростає кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. Одна з головних причин цього – водії не можуть вчасно помітити людину на дорозі. Саме для того, щоб водії могли вчасно помітити пішоходів на дорозі, Державтоінспекція Кіровоградщини рекомендує таким учасникам дорожнього руху мати на одязі світлоповертаючі елементи. Це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі. Особливо важливо забезпечити таким одягом дітей.

Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв не порушувати правил дорожнього руху, дотримуватись дистанції руху та швидкісного режиму, особливо при проїзді пішохідних переходів і місць можливої появи людей. Заздалегідь знижуйте швидкість, не об`їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть пішоходів, які переходять дорогу.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині синоптики прогнозують туман та ожеледицю. Державтоінспекція закликає до обережності!

21.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Кіровоградський обласний центр з гідрометеорології інформує: 21 січня на території області очікуються: дощі, сильні тумани. На дорогах ожеледиця!

Температура повітря вночі від 0˚ до 1˚ тепла, а вдень 1-3˚ тепла.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх учасників дорожнього руху: будьте надзвичайно обережними!

Закликаємо автомобілістів уважно стежити за дорожньою обстановкою, не перевищувати швидкість, дотримуватися безпечного інтервалу та дистанції, за умов недостатньої видимості – обов’язково вмикати ближнє світло фар!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто