За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Зверніть увагу! Складні погодні умови!

19.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Завтра, 20 січня, синоптики прогнозують на території країни місцями тумани, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледицю. Погіршення погодних умов підвищує ризик потрапити в ДТП, у зв’язку з чим Державтоінспекція нагадує як водіям, так і пішоходам про необхідність суворого дотримання Правил дорожнього руху.

Не забувайте про уважність та обережність при керуванні транспортними засобами в умовах недостатньої видимості. Обов’язково рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість. Якщо виникає необхідність зупинитися – знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

Прохання до пішоходів в умовах недостатньої видимості переходити дорогу виключно у встановлених місцях. Нагадуємо батькам про доречність декорування дитячого одягу світловідбиваючими елементами.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Анатолій Сіренко: «Або служити чесно, або ніяк!»

19.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Звернення начальника Департаменту ДАІ МВС України до особового складу Державтоінспекції

Робота інспекторів дорожньо-патрульної служби сьогодні, як ніколи, у всіх на вустах. Інформація про реформу міліції, що розпочнеться з Державтоінспекції, сколихнула громадськість. Ефіри телеканалів заполонили репортажі про майбутню реорганізацію ДАІ. Але сюжети ці різносторонні. Дехто суворо критикує роботу служби. Водночас приємно, що з екранів телевізорів почали лунати відгуки водіїв про позитивні зміни у поведінці інспекторів ДПС.

Нагадую всім, що зараз не час розслаблятися! Ми ті, хто найближче до народу, і маємо бути єдині з ним. По нам судять про сучасну українську міліцію. Ми не маємо права псувати це враження. Наразі час докласти усіх зусиль, щоб налагодити плідну співпрацю з населенням.

Я вкотре звертаюся до всього особового складу ДАІ – будьте патріотами! Пам’ятайте, що Ви служите Батьківщині, а не особистим інтересам! Закон і честь – ось головні орієнтири Вашої роботи. Прагнення чесно і віддано працювати на благо України має стати вашою рушійною силою сьогодні! Інтереси держави понад усе!

Які б труднощі не виникали у Вашій роботі, вона значно легше від буднів наших побратимів на сході. Коли колеги щодня ризикують життям, віддаючи свій обов’язок під залпами «Градів», ми не маємо права ганьбити їх і себе на мирній території.

Тим, хто не підтримує такої думки, пропоную написати рапорти і залишити службу. На зміну прийде молодь, яка бажає жити і працювати по законам.

У кого ж є гідність, хто не зраджує інтереси служби, а чесно виконує свої обов’язки, той мусить рухатися далі та відданою працею відбудовувати країну.

Кожен працівник ДАІ повинен не лише з гордістю носити формений одяг, а й усвідомлювати свою особисту відповідальність за безпеку громадян.

Будьте вимогливими до себе, принциповими, правдивими, виявляйте ініціативу, твердість і рішучість у справі захисту інтересів суспільства.

Виховуйте в собі почуття гордості за свою країну та її народ.

Нетерпимо ставтеся до будь-яких аморальних проявів колег. Наш із Вами обов’язок -працювати чесно.

З повагою і надією на підтримку такої позиції,

начальник ДДАІ МВС

Анатолій Сіренко

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 12 по 18 січня 2015 року

19.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 12  по 18 січня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких  2 особи загинули, та ще 6 – отримали тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 1085 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 142;

перевищення встановленої швидкості руху – 374;

порушення правил обгону – 127;

створення аварійної ситуації – 12;

порушення правил проїзду перехресть – 64;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 29;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 41.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги керманичів авто! Обережно, на дорогах – туман!

19.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

За інформацією Гідрометцентру Кіровоградської області – на території Кіровоградщини туман, видимість 200-500 м.

Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв бути особливо уважними та обережними за кермом. При тумані відстань до об’єкту здається в кілька разів більше, ніж є насправді, тому при попаданні в зону недостатньої видимості необхідно максимально знизити швидкість та збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду.

Крім того, необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), відмовитися від ризикованих маневрувань. Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. А при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв з проханням неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху, уважно слухати повідомлення метеорологічних служб та дослухатись до порад ДАІ.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Рух під час туману

19.01.2015 от Сектор профілактичної роботи

Керування автомобілем завжди несе в собі небезпеку, яка особливо підвищується в поганих погодних умовах. Наприклад, коли на дорозі густий туман, видимість водія обмежена, тому йому потрібно бути максимально обережним.

Якщо туман щільний, то краще перечекати його, з’їхавши з проїзної частини дороги. Об’єкти в тумані завжди здаються віддаленішими, ніж насправді. Якщо ж поїздку неможливо відкласти, Державтоінспекція Кіровоградщини радить водіям бути уважними і обережними, та дотримуватися декількох важливих правил.

1. В тумані краще рухатися з увімкненим ближнім, дальнім світлом фар або ж використовувати протитуманні фари. Потрібно зробити все можливе, щоб ваш автомобіль було видно якомога з дальшої відстані. Для цього не підходять габаритні вогні, їх в тумані майже не видно.

2. Якщо ваш автомобіль оснащено задніми протитуманними фарами, вмикайте їх обов’язково. Потрібно з повагою ставитись до водіїв, які рухаються позаду вас, це не тільки їх, але й ваша безпека.

3. При русі в тумані максимально знижуйте швидкість. При виникненні небезпеки на дорозі, у вас буде додатковий час аби вчасно зреагувати та уникнути її.

4. Особливо уважним та обережним потрібно бути під час обгону. Якщо відмовитися від такого маневру неможливо, намагайтесь якомога більше подати сигналів про вашу присутність на дорозі.

5. Не варто зупинятись на узбіччі дороги, адже в туман ваше авто може не побачити інший водій. Краще за все заїхати на якусь стоянку, повернути на іншу дорогу.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто