За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні колеги та ветерани органів внутрішніх справ!

19.12.2014 от Сектор профілактичної роботи

Від імені керівництва УДАІ УМВС України в Кіровоградській області та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем міліції України!

На органи Міністерства внутрішніх справ покладене відповідальне і благородне завдання – захист життя, честі і гідності людини, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань. Працюючи у складній обстановці, усвідомлюючи велику відповідальність перед народом України, не шкодуючи сил, здоров’я, а часто і свого життя, працівники міліції ведуть рішучу боротьбу зі злочинним світом і готові кожної хвилини за першим покликом прийти на допомогу.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, злагоди та нових звершень на благо українського народу й незалежної Батьківщини!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто