За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

«П’яний за кермом – злочинець!» – нагадують працівники ДАІ Кіровоградщини

13.11.2014 от Сектор профілактичної роботи

Для більшості учасників дорожнього руху істина про те, що п’яний за кермом злочинець, – є безсумнівною. Високі штрафи, неприємності, які можуть виникнути у водія у разі керування автівкою у нетверезому стані, для багатьох громадян є пересторогою. Проте, на жаль не всі наші співгромадяни є законослухняними. Так, у нинішньому році працівники ДАІ підрозділів ДАІ Кіровоградщини під час нагляду за дорожнім рухом виявили та припинили 5830 фактів керування водіями транспортними засобами у стані сп’яніння. З вини нетверезих водіїв на шляхах області сталося 16 ДТП, у яких 6 людей загинули, ще 24 отримали травми.

Один із випадків затримання нетверезого керманича на вулицях обласного центру зафіксували працівники сектору профілактичної роботи управління ДАІ.

12 листопада 2014 року близько 3 години ночі екіпаж ДПС, у складі інспекторів ДПС: сержанта міліції Ігоря Бугайова та молодшого сержанта міліції Михайла Невдахи, несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху на одній із центральних вулиць обласного центру. Поблизу магазину “Пермський” працівники ДАІ помітили а/м ВАЗ, водій котрого перебував у неадекватному стані. На вимогу працівників міліції про зупинку водій відреагував навпаки – прискорив швидкість руху. Інспектори ДПС розпочали переслідування, адже водій за кермом у подібному стані – потенційний вбивця. Невдовзі їм нарешті вдалось зупинити правопорушника. Проте на вимогу пред’явити документи, горе-водій навіть не зміг чітко пояснити свої протиправні дії, так як перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. І самостійно встояти на власних ногах не міг…

А після пропозиції проїхати до Кіровоградського обласного наркологічного диспансеру взагалі вирішив, що він не їхав, тому має «повне» право піти геть.

У свою чергу, працівники ДАІ, згідно з вимогами чинного законодавства, викликали підмогу.  Водій же продовжував “ламати комедію” та розважати випадкових свідків. То він представлявся пасажиром автівки, то взагалі вирішив, що він просто перехожий і до інциденту не має ніякого відношення, проте свідки та потужна доказова база розставили все на свої місця. Після цього водій все ж таки погодився пройти медичну експертизу у Кіровоградському обласному наркологічному диспансері. У ході медичної перевірки було встановлено, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння, рівень алкоголю у його крові склав - 1, 71 проміле. А до встановлення всіх обставин події, а/м ВАЗ, яким кермував правопорушник, вилучено із транспортного потоку та доставлено на зберігання до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів.

Державтоінспекція вкотре нагадує, що п’яний за кермом – це злочинець! Цінуйте власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ Кіровоградщини обговорили проведення Національного тижня безпеки дорожнього руху на території краю в ефірі телеканалу «Кіровоград»

13.11.2014 от Сектор профілактичної роботи

У програмі «Тема дня», що транслювалася в ефірі обласного телеканалу «Кіровоград», взяла участь начальник сектору профілактичної роботи Управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області підполковник міліції Ольга Волок.

З 10 листопада на Кіровоградщині стартував Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху, основне завдання якого – нагадати людям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки.

Статистика свідчить, що за 10 місяців 2014 року на території Кіровоградської області сталося 295 (2013 рік – 291) дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, в результаті яких загинули 76 (2013 – 70) осіб та 350 (2013 – 348) отримали травми. Причини скоєння ДТП: керування у нетверезому стані – 16, перевищення безпечної швидкості – 111, виїзд на смугу зустрічного руху – 37, порушення проїзду перехресть – 33, порушення правил маневрування – 61, недодержання дистанції – 24, порушення правил обгону – 6 та інші.

З початку року сталося 45 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, у 15 випадках винні самі діти. У цих аваріях травми різного ступеню тяжкості отримали 39 неповнолітніх, ще дев’ятеро – загинули.

Гостя програми донесла телеглядачам, які заходи проводяться Державтоінспекцією під час проведення Національного тижня безпеки дорожнього руху, а також зазначила, що лише спільними зусиллями можна змінити ситуацію на краще. Широке висвітлення у засобах масової інформації мети проведення Національного тижня БДР, результатів роботи ДАІ в ході профілактичних заходів, основних причин скоєння ДТП та заходів по їх уникненню або принаймні мінімізації тяжкості наслідків, обов’язково принесе позитивний результат.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто