За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги керманичів авто! Штормове попередження!

07.11.2014 от Сектор профілактичної роботи

За інформацією Гідрометцентру України вночі та вранці на території всієї держави туман, видимість 200-500 м.

Державтоінспекція України закликає водіїв бути особливо уважними та обережними за кермом. При тумані відстань до об’єкту здається в кілька разів більше, ніж є насправді, тому при попаданні в зону недостатньої видимості необхідно максимально знизити швидкість та збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду.

Крім того, необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами), відмовитися від ризикованих маневрувань. Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. А при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв з проханням неухильно виконувати вимоги Правил дорожнього руху, уважно слухати повідомлення метеорологічних служб та дослухатись до порад ДАІ.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто