За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв!

16.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 15.10.2014

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ ЩОСЕРЕДИ

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! У четвер синоптики прогнозують сильні дощі!

16.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням Гідрометцентру, 16 жовтня вночі у карпатському регіоні, вдень у більшості центральних областей, на Харківщині та Сумщині місцями сильні дощі.

За таких погодних умов Державтоінспекція України радить водіям бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

Під час поїздок в умовах недостатньої видимості (сильні дощі, тумани тощо) рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями, користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість.

Варто також відмовитися від ризикованих маневрувань, які при складних погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися – знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію.

За повідомленням прес-служби Департаменту
ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині стартував місячник «навчання правилам дорожнього руху»

16.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Ні для кого не секрет, що безпека під час участі у дорожньому русі – справа кожного. Від водія, пішохода залежать як власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших громадян на дорозі. Це, в першу чергу, власні дисципліна і взаємоповага, а також знання та безумовне дотримання основного закону дороги – Правил дорожнього руху, які нормативно регулюють цей рух.

З 15 жовтня по 15 листопада 2014 року, вперше в Україні проводиться місячник «навчання ПДР», під час якого упродовж місяця автолюбителі зможуть безкоштовно перевірити свої знання в центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, Державтоінспекції.

За бажанням громадяни можуть ознайомитись з технічним обладнанням, на якому виготовлюються посвідчення водія нового зразка, майданчиками для початкового керування транспортними засобами та учбовими автомобілями.

Учора у центрі з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградського району при УМВС України в області відбулась перша така зустріч із майбутніми водіями та представниками засобів масової інформації обласного центру. Початок зустрічі дещо схвилював та розгубив відвідувачів, адже подібного вони ще ніколи не бачили.

Проте, після роз’яснювальної розповіді та щирої допомоги працівників центру, напруга спала.

І відвідувачі із цікавістю складали іспити із знання ПДР у комп’ютерному класі, спостерігали за видачею водійських посвідчень.

Журналісти, які вже навіть мають досвід керування транспортними засобами, теж зауважили, що і для них не зайвим буде повторити курс правил дорожнього руху, та для власного заспокоєння та тренінгу, скласти іспити із ПДР, якщо випадає подібна нагода.

Усі відвідувачі центру із захопленням розповідали про важливість та необхідність проведення подібних заходів, запевнили, що набутий досвід під час ознайомчих розповідей, допоможе їм у подальшому.

На закінчення зустрічі усі бажаючі мали нагоду вирушити на автополігон, де курсанти та викладачі Кіровоградського автоучкомбінату показали майстер-клас із навиків водіння на учбових автівках.

Державтоінспекція Кіровоградщини нагадує, що усі бажаючі мають змогу упродовж місяця спробувати свої сили та перевірити знання ПДР під час відвідування з 13 до 14 години (у робочі дні) у всіх центрах з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних послуг, області.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто