За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ Кіровоградщини проводить профілактичні заходи в обласному центрі

14.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод та задля впливу на свідомість потенційних порушників, Державтоінспекцією області проводяться профілактичні заходи на території обласного центру під умовною назвою “Швидкість”.

Невтішна статистика з дорожньо-транспортних пригод, на жаль, нікого не виховує і не переконує. Тому керівництвом управління ДАІ УМВС України в області було прийняте рішення про проведення профілактичних заходів саме в обласному центрі, щоб дисциплінувати учасників дорожнього руху саме в межах населеного пункту. Довести до свідомості кожного – перевищувати швидкість неприпустимо. Адже це наша з вами безпека під час участі у дорожньому русі.

14 жовтня представники засобів масової інформації побували разом з інспекторами дорожньо-патрульної служби взводу ДПС міського відділення ДАІ на вулицях та дорогах м. Кіровограда. Зокрема, на вулиці Яновського. Ця дорога була обрана не випадково. Транспортний потік тут доволі насичений. Інспектори дорожньо-патрульної служби вимірювали дотримання водіями транспортних засобів встановленої швидкості за допомогою лазерного вимірювача швидкості «ТруКам».

Також працівники профілактичної служби УДАІ УМВС України в області та журналісти поцікавилися точкою зору безпосередніх учасників дорожнього руху – водіїв, щодо доцільності проведення подібних заходів. Усі респонденти зазначили, що самі намагаються не порушувати правила дорожнього руху, адже це їх безпека. А такі профілактичні заходи ДАІ проводити потрібно, бо це дисциплінує водіїв.

Під час проведення профілактичних заходів журналісти стали свідками грубого порушення правил дорожнього руху деякими водіями, котрі навіть в населеному пункті розвивають велику швидкість: понад норму і 20, і 30 км/год. Не зважають навіть на те, що у місті дуже багато пішоходів, які можуть раптово з’явитися на проїжджій частині дороги.

Усім учасникам дорожнього руху варто пам’ятати, що мета Державтоінспекції – не штрафи, а вплив на свідомість потенційного порушника. Адже ціною нехтування Правилами дорожнього руху може стати чиєсь життя.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині розпочинається місячник навчання Правил дорожнього руху

14.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

З 15 жовтня по 15 листопада 2014 року, вперше в Україні буде проводиться місячник «навчання ПДР», під час якого у продовж місяця автолюбителі зможуть безкоштовно перевірити свої знання в центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, Державтоінспекції.

За бажанням громадяни можуть ознайомитись з технічним обладнанням, на якому виготовлюються посвідчення водія нового зразка, майданчиками для початкового керування транспортними засобами та учбовими автомобілями.

Кожного робочого дня у період із 13.00 до 14.00 години, всі бажаючі можуть відвідати центри надання послуг ДАІ Кіровоградської області:

1. Центр ДАІ з обслуговування м. Кіровоград та Кіровоградського району

Центр ДАІ 3501 (Centre of SAI 3501)

м. Кіровоград, пр. Інженерів, 1

2. Центр ДАІ з обслуговування м. Олександрія, Олександрійського та Петрівського районів Центр ДАІ 3502 (Centre of SAI 3502)

28000, м. Олександрія, пр. Будівельників, 38

3. Центр ДАІ з обслуговування м. Світловодськ, Світловодського та Онуфріївського районів

Центр ДАІ 3503 (Centre of SAI 3503)

м. Світловодськ, вул. Єгорова, 77а

4. Центр ДАІ з обслуговування Маловисківського та Новомиргородського районів Центр ДАІ 3504 (Centre of SAI 3504)

м. Мала Виска, вул. Мічуріна, 1а

5. Центр ДАІ з обслуговування Новоукраїнського, Добровеличківського та

Новоархангельського районів

Центр ДАІ 3505 (Centre of SAI 3505)

м. Новоукраїнка, вул. Кірова 186

6. Центр ДАІ з обслуговування м. Знамянка, Знамянського та Олександрівського районів

Центр ДАІ 3506 (Centre of SAI 3506)

м. Знамянка. вул. Дмитровська, 84

7. Центр ДАІ з обслуговування Бобринецького та Компаніївського районів

Центр ДАІ 3507 (Centre of SAI 3507)

м. Бобринець, вул. Леніна, 172

8. Центр ДАІ з обслуговування Ульяновського та Голованівського районів

Центр ДАІ 3508 (Centre of SAI 3508)

м. Ульяновка, вул. К.Маркса, 9

9. Центр ДАІ з обслуговування Гайворонського району

Центр ДАІ 3509 (Centre of SAI 3509)

м. Гайворон, вул. Куйбишева, 2а

10. Центр ДАІ з обслуговування Долинського та Устинівського районів

Центр ДАІ 3510 (Centre of SAI 3510)

м. Долинська, вул. 8 березня, 137

11. Центр ДАІ з обслуговування Новгородківського району

Центр ДАІ 3511 (Centre of SAI 3511)

смт. Новгородка, вул. Кірова, 2а

12. Центр ДАІ з обслуговування Вільшанського району

Центр ДАІ 3512 (Centre of SAI 3512)

смт. Вільшанка, вул. Гранітна, 8

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто