За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Змінюємо стереотипи: у боротьбі з корупцією ДАІ та громадськість разом

10.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Що б там не розповідали скептики, Державтоінспекція впевнено взяла курс на очищення своїх рядів від корупціонерів та недобросовісних працівників. І всупереч сформованому стереотипу в такій роботі ДАІ активно співпрацює з громадськістю.

Підтвердження тому – жорстка реакція керівництва Державтоінспекції на повідомлення про корупційні прояви з боку працівників ДАІ. Проводить Департамент ДАІ і спільні рейди разом з небайдужими громадянами.

За дорученням начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренко наразі готується оригінальна «база на колесах» для боротьби з корупцією. Вантажний автомобіль обладнають відеокамерами та засобами зв’язку. Спільний екіпаж, що складається з числа працівника ДАІ та активіста буде «патрулювати» дороги за місцями дислокації нарядів Державтоінспекції.

Втім, не варто забувати: закон один для всіх. Тож звертаємо увагу керманичів авто, що бути законослухняними, повинні не тільки працівники Державтоінспекції, але й самі водії транспортних засобів, пам’ятати при цьому – за порушення доведеться відповідати.

Всім учасникам руху потрібно усвідомити: покарання несе як особа, яка вимагає хабаря так і особа, яка пропонує винагороду.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто