За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині знову травмуються пішоходи

08.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

2 жовтня у Гайворонському районі водій автомобіля ЗАЗ 1102 допустив наїзд на жінку-пішохода, яка неочікувано вийшла на проїзну частину. 65-річна постраждала з тілесними ушкодженнями доставлена до Гайворонського лікувального закладу.

Хочеться зазначити, що деякі подібні дорожньо-транспортні пригоди стаються через порушення водіями правил дорожнього руху, проте у більшості випадків винуватцями таких аварій стають саме пішоходи – найменш захищені учасники дорожнього руху, через свідоме ігнорування ними вимог Правил.

Кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів зростає саме з настанням осінньо-зимового періоду. Одна з головних причин цього – водії не можуть вчасно помітити людину на дорозі. Саме для того, щоб водії могли вчасно помітити пішоходів на дорозі, Державтоінспекція Кіровоградщини  радить цій категорії учасників дорожнього руху мати на одязі світлоповертаючі елементи. Це зменшить ризик небезпеки на дорозі. Особливо важливо забезпечити таким одягом дітей.

5 жовтня у Бобринці близько 21:30 сталася дорожньо-транспортна пригода, в результаті якої постраждала молода дівчина. Причина аварії – водій ВАЗ 2101 не ворався з керуванням, внаслідок чого здійснив наїзд на пішохода, яка рухалася узбіччям у попутному напрямку. З місця пригоди 18-річну дівчину з ЗЧМТ, струсом головного мозку та рубленою раною голови доставили до Бобринецької центральної районної лікарні.

Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв не порушувати правил дорожнього руху, дотримуватись дистанції руху та швидкісного режиму, особливо при проїзді пішохідних переходів і місць можливої появи людей. Заздалегідь знижуйте швидкість, не об`їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть пішоходів, які переходять дорогу.

Шановні пішоходи! Нагадуємо вам, що переходити вулицю дозволяється у чітко встановлених місцях по пішохідних переходах. Будьте уважні і обережні при переході вулиці, не виходьте на дорогу з-за нерухомого транспорту. Якщо потрібно перейти вулицю на нерегульованому перехресті, дійдіть до пішохідної доріжки, переконайтеся у відсутності транспорту, і тільки тоді починайте перехід. Під час руху у темний час доби і в умовах недостатньої видимості пішоходам рекомендується мати при собі предмети зі світловідбиваючими елементами і забезпечувати видимість цих предметів водіям.

Особливо прикро, коли ганебний приклад нехтування Правилами дорожнього руху подають дітям дорослі, які б мали власною поведінкою демонструвати чітке виконання дорожніх постулатів. Все починається з сім’ї: батьки повинні щодня наставляти своє чадо на необхідність дотримання власної безпеки, особливо як учасника дорожнього руху, і, обов’язково подавати власний правильний приклад дотримання Правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв!

08.10.2014 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 08.10.2014

Залишки спецпродукції станом на 8 жовтня 2014 року

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто