За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Зверніть увагу! Цього тижня в Україні утримається спекотна погода

13.08.2014 от Сектор профілактичної роботи

За прогнозами Гідрометцентру України найближчим часом на території держави утримається висока температура повітря. Стовпчики термометра місцями будуть показувати +36°. Зниження температури поки не передбачається.

Безумовно такий температурний режим – фактор підвищеного ризику для всіх  учасників дорожнього руху. У багатьох людей, особливо похилого віку, з’являється млявість, запаморочення, знижується концентрація уваги, швидкість реакції на різноманітні дорожні ситуації.

«Водіям у жаркі дні потрібно планувати свої поїздки, з урахуванням погодних умов, наголошує очільник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко. – Обов’язково брати з собою  прохолодну воду в достатній кількості, і необхідні ліки. У дорогу одягати вільний, нещільний одяг, уникати вживання жирної та солоної їжі».

Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрювати салон автомобіля. Не залишати дітей у закритому авто навіть на короткий час.

Державтоінспекція радить водіям у спекотну погоду особливу увагу звертати на систему охолодження двигуна, рівень мастила, стан гальмівних колодок та тиск у шинах.

За інформацією прес-служби Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто