За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ закликає водіїв бути уважними на дорогах в спеку

04.08.2014 от Сектор профілактичної роботи

Найближчим часом на території держави утримується спекотна погода. Стовпчики термометра різко злетіли вгору. Температура повітря місцями буде сягати до +35. В таку погоду особливо тяжко приходиться водіям.

У зв’язку з спекотною погодою Державтоінспекція дає кілька порад водіям про особливості керування авто при підвищеній температурі.

У спекотну погоду потрібно обов’язково брати з собою прохолодну воду в достатній кількості і необхідні ліки. Водіям планувати свої поїздки на велику відстані краще рано вранці або пізно ввечері, коли температура повітря знизиться. Бажано уникати поїздок в години заторів, особливо коли в салоні автомобіля знаходяться діти.

Паркуватися по можливості в тіні, а перед початком руху обов’язково провітрювати салон автомобіля. Також перед поїздкою обов’язково перевіряти технічний стан авто.

Не забувати потрібно і про відпочинок, адже в спекотну погоду водії швидше втомлюються. Відчувши наближення такого стану зупиніться у безпечному місці, на майданчику відпочинку або на широкому узбіччі і подрімайте хоча б 15-30 хвилин.

І пам’ятайте! Правила дорожнього руху забороняють керувати транспортним засобом у стані стомлення (п.2.9б ПДР України)

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто