За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині триває загальнодержавна операція «Автобус – 2014»

01.07.2014 от Сектор профілактичної роботи

З 20 травня по 20 липня 2014 року на території Кіровоградської області триває комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті.

З початку проведення операції працівники підрозділів ДАІ області виявили 149 технічно несправних автобуси, з яких 19 – з несправним або заблокованим аварійним виходом, 20 – незаконно встановленими місцями для сидіння, 17 – несправними зовнішніми світловими приладами, 4 – переобладнані для роботи на газовому паливі з порушенням вимог законодавства, з несправностями рульового управління – 28.

Інспектори ДАІ виявили 794 порушень адміністративного законодавства, допущених водіями автобусів, з яких:

-          Керування транспортним засобом в стані сп’яніння – 10

-          Перевищення встановлених обмежень швидкості руху – 88

-          Перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 230

-          Порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 80

-          Керування водієм без ліцензійної картки – 6

-          Відхилення від маршруту руху – 186

-          Здійснення перевезень пасажирів з 22:00 до 06:00 у режимі нерегулярних – 1.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто