За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв!

23.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 23.06.2014.

залишок бланкової продукції станом на 23.06.2014

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 16 по 22 червня 2014 року

23.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 16 по 22 червня 2014 року на автошляхах області зареєстровано 11 ДТП, в яких  6 осіб загинули, та ще 11 – отримали тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 1196 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 176;

перевищення встановленої швидкості руху – 304;

порушення правил обгону – 63;

створення аварійної ситуації – 26;

порушення правил проїзду перехресть – 83;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 20;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 19.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Стан забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському автомобільному транспорті

23.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

За 5 місяців 2014 року працівники автомобільно-технічної інспекції області провели 1 042 обстеження автогосподарств із них 206 позапланових перевірок, під час яких оглянуто 7 256 транспортних засобів та встановлено – 470 з яких експлуатувались з технічними несправностями.

Виявлено 60 транспортних засобів з несправностями рульового керування. Задокументовано 84 порушення несправностей гальмівної системи. Складено 23 протоколи за керування транспортними засобами із заблокованими виходами.

Також, виявлено 28 транспортних засобів переобладнаних без дозволу ДАІ, заборонено експлуатацію 147 транспортних засобів. Виявлено 7 фактів поза гаражного зберігання. Задокументовано 5 фактів керування транспортними засобами в нетверезому стані.

Тимчасово вилучено 16 ліцензійних карток на транспортні засоби. За наслідками перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 155 посадових осіб.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

В управлінні ДАІ підбили підсумки роботи за 5 місяців 2014 року

23.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

21 червня керівний та особовий склад підрозділів Державтоінспекції області зібрався на оперативну нараду. Головними питаннями, які на ній вирішувалися – підбиття підсумків роботи за 5 місяців 2014 року, результати проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території краю, шляхи становлення та вдосконалення на майбутнє, зокрема, забезпечення безпеки дорожнього руху, покращення криміногенної ситуації, посилення протидії злочинності на території обслуговування.

У роботі наради взяли участь т.в.о. начальника УДАІ УМВС в області підполковник міліції Олег Тарасенко, особовий склад управління, командири стройових підрозділів ДАІ, начальники відділень ДАІ, начальники центрів з надання послуг, пов’язаних з використання автотранспорту.

Державною автомобільною інспекцією Управління МВС України в Кіровоградській області упродовж 5 місяців 2014 року вжито ряд організаційних та практичних заходів щодо виконання вимог нормативно-правових актів Президента, Уряду України, керівництва МВС та ДДАІ МВС України з питань забезпечення безпеки дорожнього руху, захисту прав і свобод громадян, дотримання дисципліни й законності серед особового складу.

З метою профілактики та розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами, ДТП з місця яких водії зникли у поточному році  організовано та проведено 33 оперативно-профілактичних відпрацювання населених пунктів і районів області та ряд спеціальних профілактичних операцій.

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму  Державтоінспекцією області при нагляді за дорожнім рухом у поточному році виявлено та припинено 15 тис. 488 порушень правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху. З них задокументовано 2 тис. 146 фактів керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння та інші аварійно-небезпечні порушення ПДР.

Кількість автопригод з постраждалими на території області зросла на 6,8% (з 118 до 126), тяжкість наслідків автопригод по загиблим зменшилась на -11,8% (з 34 до 30), проте залишилось на рівні число поранених під час ДТП (з 144 до 144).

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму, пропагування дотримання Правил дорожнього руху України в засобах масової інформації постійно висвітлювались проблеми безпеки дорожнього руху, стан аварійності на автошляхах області, причини аварій та тяжкість їх наслідків, надавались рекомендації учасникам дорожнього руху щодо уникнення ДТП.

Основні акценти робляться на профілактиці дитячого дорожньо-транспортного травматизму, безпеці пасажирських перевезень та застереженнях учасникам дорожнього руху щодо важливості безпечної поведінки на дорогах.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція проводить комплекс профілактичних заходів «Увага! Залізничний переїзд!»

23.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

Основна мета операції – підвищення дисципліни водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху під час переїзду залізничних колій, у тому числі при перевезенні пасажирів автобусами.

Заходи продовжаться до 10 липня. У цей період працівники ДАІ спільно з власниками залізничних організацій проведуть обстеження на предмет належного експлуатаційного стану переїздів. Зокрема, перевірять справність переїзної сигналізації, експлуатаційний стан шлагбаумів, зовнішнього освітлення,  покриття проїзної частини підходів автомобільних доріг до переїздів, технічних засобів організації дорожнього руху тощо.

Не зостануться без уваги і водії транспортних засобів. «Залізничні переїзди є досить складними елементами вулично-дорожньої мережі, які вимагають від водіїв особливої уваги та беззаперечного виконання Правил дорожнього руху», – наголошує начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, – «порушення елементарних правил безпеки при їх проїзді, часто призводять до ДТП з тяжкими наслідками, тому до порушників будуть вживатися жорсткі заходи реагування».

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто