За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині триває загальнодержавна операція «Автобус – 2014»

20.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

З 20 травня по 20 червня 2014 року на території Кіровоградської області завершився І етап комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті. Проведення профілактичних заходів «Автобус-2014» продовжено до 20 липня.

З початку проведення операції працівники ДАІ виявили 135 технічно несправних автобуси, з яких 17 – з несправним або заблокованим аварійним виходом, 19 – незаконно встановленими місцями для сидіння, 14 – несправними зовнішніми світловими приладами, 4 – переобладнані для роботи на газовому паливі з порушенням вимог законодавства, з несправностями рульового управління – 28.

Інспектори ДАІ виявили 647 порушень адміністративного законодавства, допущених водіями автобусів, з яких:

-          Керування транспортним засобом в стані сп’яніння – 8

-          Перевищення встановлених обмежень швидкості руху – 77

-          Перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 185

-          Порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 63

-          Керування водієм без ліцензійної картки – 4

-          Відхилення від маршруту руху – 158

-          Здійснення перевезень пасажирів з 22:00 до 06:00 у режимі нерегулярних – 1.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДАІ інформує!

20.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

20 червня буде проведено відпрацювання території Маловисківського району, спрямоване на профілактику дорожньо-транспортного травматизму та незаконних заволодінь транспортними засобами.

Особлива увага буде звертатися на виявлення нетверезих водіїв, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил обгону, а також контроль за станом дотримання вимог з безпеки руху водіями пасажирського автотранспорту.

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв усіх транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто