За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині триває загальнодержавна операція «Автобус – 2014»

11.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

З 20 травня по 20 червня 2014 року на території Кіровоградської області проводиться комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті.

З початку проведення операції працівники ДАІ виявили 72 технічно несправних автобуси, з яких 10 – з несправним або заблокованим аварійним виходом, 8 – незаконно встановленими місцями для сидіння, 10 – несправними зовнішніми світловими приладами, 2 – переобладнані для роботи на газовому паливі з порушенням вимог законодавства, з несправностями рульового управління – 12.

Інспектори ДАІ виявили 359 порушень адміністративного законодавства, допущених водіями автобусів, з яких:

-          Керування транспортним засобом в стані сп’яніння – 7

-          Перевищення встановлених обмежень швидкості руху – 50

-          Перевезення пасажирів понад встановлену кількість – 98

-          Порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів – 37

-          Керування водієм без ліцензійної картки – 1

-          Відхилення від маршруту руху – 64

-          Здійснення перевезень пасажирів з 22:00 до 06:00 у режимі нерегулярних – 1.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 2 по 8 червня 2014 року

11.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 2 по 8 червня 2014 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, в яких  2 особи загинули, та ще 12 – отримали тілесні ушкодження.

Працівники ДАІ області задокументували 1104 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 153;

перевищення встановленої швидкості руху – 326;

порушення правил обгону – 42;

створення аварійної ситуації – 20;

порушення правил проїзду перехресть – 129;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 16;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 29.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції м. Кіровограда продовжують роботу щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму

11.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

Літо – улюблена пора року всіх дітей. Шкільні канікули –  справжня дитяча мрія, коли дітлахи більшу частину свого часу проводять на вулиці. Катання на роликах, скейтборді і велосипеді – популярний відпочинок серед дітей. Проте велосипед і сьогодні найзручніший вид транспорту для пересування більшості громадян.

Збереження життя і здоров’я дітей – головне завдання Державтоінспекції. Для того, щоб літні шкільні канікули були безпечними, Державтоінспекція Кіровоградщини постійно проводить різноманітні профілактичні заходи, пов’язані з дитячим дозвіллям.
Цими вихідними, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у кіровоградському дендропарку пройшли дитячі велосипедні перегони «РоверОк», організовані Кіровоградським велоклубом «Там-Де-Ми», корпорацією «ХХІ століття» та відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, у якій активну участь взяли і працівники міського відділення ДАІ.

У перегонах брали участь близько 100 дітей – це діти віком від 2-3 років (триколісні велосипеди), 3-4, 5-6, 7-8, 9-10 та 8-10 років (дівчатка).

Під час проведених заходів працівники відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда провели профілактичну бесіду з юними велосипедистами та їх батьками та нагадали присутнім основні права та обов’язки велосипедистів, про попереджувальні сигнали, якими повинен користуватися велосипедист на проїзній частині, а також вручили дітям солодкі подарунки та пам’ятки з основними застереженнями для велосипедистів.

Шановні учасники дорожнього руху! Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми збережемо життя і здоров’я наших дітей!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто