За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Перевезення дітей до місць відпочинку під пильним наглядом ДАІ

03.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

З настанням літнього сезону багато батьків замислюються про відпочинок для своєї малечі. У нашій країні вибір дитячих таборів досить великий, тож чимало малюків вже вирушили назустріч сонцю та розвагам. ДАІ нагадує батькам: аби ваші діти безпечно дісталися до місця призначення не полінуйтеся поцікавитися дозвільними документами у перевізника.

Правила перевезення організованих груп дітей в Україні Постановою Кабінету Міністрів України №176 від 1997 року «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».

Для виконання нерегулярних пасажирських перевезень перевізник повинен мати ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом загального користування.

«Для здійснення нерегулярних перевезень груп дітей перевізник має узгодити маршрут та розклад руху з підрозділами Державтоінспекції», – зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, «необхідні для цього документи представник перевізника повинен подати до ДАІ не пізніше ніж за три доби до поїздки».

Перевозити дітей мають право досвідчені водії транспортних засобів, зі стажем  керування автобусом не менше п’яти років, тільки у світлий час доби та за сприятливої погоди.

Працівники ДАІ у літній період здійснюють посилений нагляд за рухом автобусів, особливо тих, якими здійснюються перевезення дітей до місць відпочинку та оздоровлення.

Крім того, організатори літнього відпочинку можуть скористатися послугами ДАІ щодо забезпечення супроводження автобусу з дітьми. Супровід патрулями Державтоінспекції таких транспортних засобів здійснюється безкоштовно.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини боротимуться з пияцтвом за кермом

03.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

З понеділка на території Кіровоградської області стартувала оперативно-профілактична операція «Нетверезий водій – злочинець!»

Незважаючи на вжиті практичні заходи, спрямовані на попередження дорожньо-транспортного травматизму, проведення профілактичних заходів, спрямованих на зменшення тяжкості наслідків дорожніх аварій, ситуація на шляхах області погіршується.

Так, з початку нинішнього року на території краю сталося 126 дорожньо-транспортних пригод (за аналогічний період 2013 року – 118 ДТП), у яких 31 людина загинула (2013 р. – 34) та 143 були травмовані (2013 р. – 144).

Статистика дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв, які перебували за кермом у нетверезому стані, невтішна. З початку року зареєстровано вже 11 таких аварій (2013 р. – 10). Пригоди, винними у скоєні яких були водії напідпитку, сталися у Гайворонському,  Знам»янському,  Новоархангельському,  Новомиргородському, Новоукраїнському районах та     м. Олександрії. З вини таких водіїв 4 особи загинули, ще 16 –  отримали тілесні ушкодження.

У зв’язку з цим, з 2 по 30 червня на території області проводитиметься оперативно-профілактична операція «Нетверезий водій – злочинець!»

Шановні водії! Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре закликає вас відмовлятися від керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Бережіть власне життя та життя інших учасників дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи «Автобус-2014»

03.06.2014 от Сектор профілактичної роботи

У Кіровоградській області триває загальноукраїнська профілактична операція «Автобус-2014». Працівники ДАІ перевіряють, як автоперевізники дотримуються правил дорожнього руху, чи все у них гаразд з ліцензіями та який технічний стан маршруток. Операція стартувала 20 травня. За цей час інспектори з технічного нагляду спіймали 5-х нетверезих водіїв за кермом автобусів та склали близько сотні протоколів про адміністративні правопорушення, скоєні водіями зазначеної категорії.

Сьогодні, у ході проведення зазначених заходів,  відбулося профілактичне відпрацювання обласного центру, під час якого інспектори ДАІ побували на випусках в автопідприємствах, які займаються перевезенням пасажирів, та провели з водіями цільові інструктажі.

Працівники ДАІ стверджують: після таких відпрацювань водії поводяться більш чемно на дорозі. Тож сподіваються на зниження аварійності за участі маршруток.
Операція «Автобус-2014» триватиме до 20 червня.

Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: пам’ятайте, користуючись саме вашими послугами, сотні людей щоденно довіряють вам своє життя та здоров’я. Не ризикуйте ними – дорога не вибачає помилок.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто