За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На посту ДПС в Олександрівському районі працівники ДАІ зупинили автівку, в якій водій перевозив холодну зброю

19.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

Під час нагляду за дорожнім рухом на стаціонарному посту ДПС в Олександрівському районі працівники ДАІ зупинили автомобіль «Toyota Pasero», в салоні якого виявили металевий предмет схожий на кастет.

Як розповів командир взводу ДПС із обслуговування стаціонарного посту ДПС роти ДПС ДАІ при УМВС України у Кіровоградській області капітан міліції Олександр Попов, на 244 км автошляху Київ-Знам”янка екіпаж ДПС зупинив автомобіль «Toyota Pasero». Під час огляду автівки виявилося, що 31-річний водій, житель однієї із східних областей, перевозив металевий предмет зовні схожий на кастет.

Від будь-яких пояснень щодо походження та мети зберігання виявленого небезпечного предмету водій іномарки відмовився. Це доведеться з’ясувати слідству.

Вилучене направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС на дослідження.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На дорогах Кіровоградщини розпочинається загальнодержавна операція «Автобус-2014»

19.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

Працівники Державтоінспекції за участю представників територіального управління Укртрансінспекції з 20 травня розпочинають проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті під назвою «Автобус-2014».

Метою операції є перш за все попередження аварійності на пасажирському транспорті, забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами.

Триватимуть заходи до 20 червня. Протягом цього часу робота водіїв автобусів буде під посиленим контролем інспекторів.

Особлива увага надаватиметься питанням діяльності фахівців з безпеки дорожнього руху на автопідприємствах, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.

Крім того, будуть проводитися перевірки суб’єктів господарювання, які надають транспортні послуги.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто