За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У Кіровограді пройшов круглий стіл за участю керівництва Державтоінспекції, представників активної громадськості та засобів масової інформації

15.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

15 травня у приміщенні Управління ДАІ УМВС України в Кіровоградські області пройшов круглий стіл за участю керівництва Державтоінспекції, представників активної громадськості та засобів масової інформації.

Під час засідання круглого столу представникам ЗМІ був представлений новий керівник обласної Державтоінспекції майор міліції Величко Володимир Максимович та звернено увагу на аспекти та підсумки роботи ДАІ.

На початку зустрічі Володимир Максимович наголосив, що лише шляхом складання адміністративних протоколів профілактику ДТП не забезпечиш. Щоб запобігти дорожньо-транспортним пригодам та для вжиття реальних заходів щодо підвищення рівня правової культури всіх категорій учасників дорожнього руху, необхідна консолідація сил як державних органів, так і громадських організацій.

Враховуючи події, що відбуваються в країні, правоохоронці докладають значних зусиль для забезпечення спокою в регіоні і здійснюють план заходів, спрямований на оперативне виявлення підозрілих осіб. Від нас усіх залежить, як швидко ми зможемо відновити верховенство права і закону. Для цього треба спільними зусиллями донести до всіх учасників дорожнього руху, що саме від їх уважності, обережності, чіткого виконання Правил дорожнього руху, самодисципліни, відповідальності та взаємоввічливості на дорозі залежить життя і здоров’я людей. Читати далі »

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Працівники ДАІ завітали до ВАТ «Автобусний парк» 13527

15.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

Однією з невід’ємних частин службової діяльності Державтоінспекції є проведення у трудових колективах, на підприємствах, в установах, громадських організаціях тематичних лекцій, бесід з питань суворого дотримання вимог Правил дорожнього руху України, на яких доводиться стан та причини автоаварій, тяжкість їх наслідків, профілактика незаконних заволодінь транспортними засобами, ДТП, з місця скоєння яких водії зникли.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському автомобільному транспорті, Державтоінспекцією постійно проводиться профілактична робота, метою якої є попередження аварійності та підвищення рівня безпеки дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів.

Сьогодні, працівники відділення державтоінспекції з обслуговування м. Кіровограда завітали до ВАТ «Автобусний парк» 13527, де провели лекцію-бесіду з водіями, які перевозять пасажирів. Під час зустрічі були присутні 52 особи.

Такі зустрічі необхідні, адже лише з початку року на території обласного центру було скоєно 4 дорожньо-транспортні пригоди з вини водіїв пасажирського транспорту та 1 – за участю, під час яких було травмовано 6 осіб.

Зі свого боку, Державтоінспекція Кіровоградщини вкотре звертається до водіїв автобусів і власників автотранспортних підприємств: будьте обережні за кермом, не керуйте транспортним засобом у стані сп’яніння, не перевищуйте допустиму швидкість руху, не порушуйте правила маневрування та завжди пам’ятайте про безпеку людей, які користуються вашими послугами!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв!

15.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

Інформуємо вас, шановні водії, про залишки бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспортних засобів, Кіровоградської області:

Залишок бланкової продукції станом на 15 травня 2014 року

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 5 по 11 травня 2014 року

15.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 5 по 11 травня 2014 року на автошляхах області зареєстровано 12 ДТП, в яких 2 особи загинули та ще 16 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 926 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 141;

перевищення встановленої швидкості руху – 298;

порушення правил обгону – 68;

створення аварійної ситуації – 24;

порушення правил проїзду перехресть – 47;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 11

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 45.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто