За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники ДАІ забезпечували безпеку руху учасників традиційної ходи з вшанування та відзначення 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

10.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

9 травня мешканці та гості міста, ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, представники влади та громадськості зібралися на центральній площі міста аби вшанувати та відзначити 69-ту річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Під супроводом оркестру учасники пройшли вулицею Великою Перспективною у Кіровограді, мирною ходою вшанували пам’ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни. Колона кіровоградців на чолі з керівниками усіх органів влади пройшла центральною вулицею міста від площі Герої Майдану до Фортечних валів.

Урочиста програма до Дня перемоги зібрала кілька тисяч людей. Для присутніх ветеранів прозвучали слова вдячності, а в пам’ять загиблих воїнів до меморіалу з вічним вогнем здійснили покладання квітів, де хвилиною мовчання і поминальними квітами вшанували загиблих та померлих.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини надійно охороняли та забезпечували комфортне безперешкодне пересування учасників ходи.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто