За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На травневі свята ДАІ Кіровоградщини буде працювати в посиленому режимі

01.05.2014 от Сектор профілактичної роботи

Державтоінспекція області під час травневих свят працюватиме в посиленому режимі. На це під час проведення передсвяткового інструктажу націлив особовий склад підрозділів Державтоінспекції області заступник начальника УМВС України в області полковник міліції Дмитро Селезньов.

“Ви ж розумієте, що ви забезпечуєте не тільки дорожній рух, але і громадську безпеку, громадський порядок. Відповідно Міністерством внутрішніх справ підготовлені відповідні плани, і ви, як Державтоінспекція, берете участь в їхньому виконанні”, – зазначив Дмитро Селезньов інспекторам ДАІ.

“Ми безпосередньо беремо активну участь у забезпеченні цих заходів і надалі, я думаю, будемо намагатися робити все для того, щоб було менше проблем з дорожнім рухом, і забезпечимо можливість для наших громадян нормального відпочинку у святкові дні”, – сказав т.в.о. начальника УДАІ УМВС України в області підполковник міліції Олег Тарасенко.

У свою чергу, ДАІ Кіровоградської області звертається до всіх учасників дорожнього руху із проханням бути надзвичайно уважними й обережними! Закликаємо автомобілістів бути дисциплінованими, відповідальними, не сідати за кермо у стані сп’яніння чи втоми, сумлінно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху! У свою чергу, працівники Державтоінспекції, які забезпечуватимуть порядок на автошляхах держави в ці святкові дні, будуть готові в будь-який момент надати допомогу всім учасникам дорожнього руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто