За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині представили нового керівника обласної міліції

29.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

28 квітня, у Кіровограді начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України полковник міліції Віктор Слівінський представив нового начальника УМВС України в Кіровоградській області – полковника міліції Анатолія Вітюка.

У представленні взяли участь голова Кіровоградської державної обласної адміністрації Олександр Петік, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, а також керівники правоохоронних органів, силових відомств області та громадських організацій.
Віктор Слівінський ще раз звернув увагу присутніх на те, що за рішенням Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова призначення керівників обласних підрозділів міліції відбувається виключно після засідань люстраційних комісій.

– У МВС України була створена комісія, що вже провела декілька таких засідань, на одному з яких обговорювалися кандидати на посаду начальника УМВС України в Кіровоградській області. Особисто Міністром та членами люстраційної комісії було відмічено, що кандидати від Кіровоградщини виявилися одними з найсильніших. І в результаті жорсткої конкуренції перевагу було надано полковнику міліції Вітюку, – зазначив Віктор Романович.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто