За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Шановні учасники дорожнього руху!

19.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

Від імені колективу Державтоінспекції Кіровоградщини та від мене особисто прийміть найщиріші вітання зі світлим Воскресінням Христовим!

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, гарний настрій, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні.
Нехай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я здійснення й процвітання України.
Христос Воскрес!

З повагою

Начальник УДАІ УМВС України

в Кіровоградській області

Олексій Березневич

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Свята без ДТП!

19.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

До уваги жителів та гостей Кіровоградської області

У період святкових днів збільшується інтенсивність транспорту у зв’язку із переїздом людей до місць відпочинку .
Деякі наші водії і пішоходи занадто самовпевнені, ніби у кожного з них є оберіг, який може захистити від нещастя. Нечуваних масштабів набула недисциплінованість учасників дорожнього руху. Основними причинами аварій є грубі порушення водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть, небезпечний обгін з виїздом на смугу зустрічного руху та керування транспортним засобом в нетверезому стані.
Державтоінспекція Кіровоградської області звертається до свідомості усіх без винятку громадян. Будьте уважні та обережні на дорозі, дотримуйтесь встановлених Правил дорожнього руху, не порушуйте їх вимоги. Лише спільними зусиллями нам вдасться змінити ситуацію на краще, запобігти втратам серед наших близьких і рідних. Певно є сенс замислитися над тим, що дорожче – життя і здоров’я чи зайва пара хвилин. Адже про обачність і дисципліну на дорозі варто пам’ятати усім учасникам руху.
- Запевняю у нашій готовності жорстко забезпечити порядок на дорогах, у першу чергу викорінення пияцтва за кермом. Сподіваюся, шановні учасники дорожнього руху, що Ваше розуміння і осмислення ситуації стане передумовою збереження життя і здоров’я наших співгромадян, – наголосив Олексій Березневич, начальник УДАІ УМВС України в Кіровоградській області.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто