За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

В приміщенні УДАІ УМВС України в Кіровоградській області відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Державтоінспекції

14.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

Життя кожної людини пов’язане з дорогою. Усі ми – учасники дорожнього руху. Проте дорога це не тільки наш друг, це ще й джерело підвищеної небезпеки. Зробивши автошляхи нашої країни безпечнішими як для водіїв, так і для пішоходів – завдання Державної автомобільної інспекції, що 14 квітня відзначає своє професійне свято.

14 квітня 1997 року. Саме в цей день постановою Кабінету Міністрів України №341 було затверджено «Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ України». Проте ця служба створювалася не за мить, а протягом десятиліть, і не ізольовано від навколишнього світу, а у взаємодії і органічному єднанні з ним.

У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з чергування, хто втратив життя чи здоров’я під час виконання службових обов’язків та залишився вірним Присязі Українському народові. На героїчних прикладах та звитязі наших колег, полеглих у двобої зі злочинцями, ми виховуємо нинішніх працівників Державтоінспекції.

З нагоди відзначення Дня Державтоінспекції, 14 квітня в приміщенні Управління ДАІ відбулися урочисті збори керівництва та співробітників Державтоінспекції Кіровоградської області.

Заступники начальника УДАІ Дмитро Бриндзюк та Олег Тарасенко привітали своїх колег зі святом та вручили заохочення кращим співробітникам за досягнення високих показників в службовій діяльності та сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов’язків. Звертаючись з вітальним словом, зазначили, що висока організованість, професійна майстерність і вірність традиціям завжди були притаманні ДАІ, допомагали їй кваліфіковано виконувати покладені на неї функції.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

ВІТАЄМО!

14.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

Шановні колеги!

Від імені керівництва УДАІ УМВС України в Кіровоградській області та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем Державтоінспекції МВС України!

Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою Ви заслужили визнання і пошану. Окремі слова подяки і пошани ветеранам Державтоінспекції , що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці по забезпеченні безпеки дорожнього руху на автошляхах нашого краю!

Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, нехай береже вас доля від втрати товаришів. Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!

Начальник управління ДАІ

полковник міліції О.В. Березневич

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто