За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ інформує!

11.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

11 квітня 2014 року буде проведено відпрацювання міста Кіровограда, під умовною назвою “Нічне місто”, спрямоване на профілактику дорожньо-транспортного травматизму та незаконних заволодінь транспортними засобами, у вечірній та нічний час доби.

Особлива увага буде звертатися на виявлення нетверезих водіїв, перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил обгону, а також контроль за станом дотримання вимог з безпеки руху водіями пасажирського автотранспорту.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважними та обережними, особливо за складних погодних умов. Дотримуйтеся Правил дорожнього руху. Не наражайте життя та здоров’я, як своє, так і оточуючих, на небезпеку!

Державтоінспекція вкотре звертається до водіїв усіх транспортних засобів: будьте максимально уважними за кермом, рухайтеся з безпечною швидкістю та суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники дорожньо-патрульної служби ДАІ Кіровоградщини до випробувань сьогодення готові

11.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

У Кіровограді перевірили готовність особового складу стройових підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції до нагляду за дорожнім рухом у літній період.

На території роти ДПС ДАІ і взводу ДПС відділення ДАІ з обслуговування м. Кіровограда при УМВС України в області пройшов весняний стройовий огляд особового складу. Такі заходи проводяться щороку навесні та восени. Їхня мета не тільки перевірити стан форменого одягу,  зовнішній вигляд працівників міліції та визначити ступінь стройових навичок кожного працівника міліції.

«Працівники стройових підрозділів ДПС ДАІ першими зустрічають всіх і при в’їздах до Кіровоградщини і на дорогах державного значення, які проходять територією нашого краю. Тому зовнішній вигляд кожного, культура спілкування повинні бути взірцем для всіх правоохоронців», – зазначив заступник начальника управління ДАІ – начальник відділу організації роботи стройових підрозділів УДАІ УМВС України в Кіровоградській області капітан міліції Дмитро Бриндзюк. До того ж керівник звернув увагу присутніх на те, що від поведінки кожного з працівників ДАІ значною мірою залежить і авторитет міліції в цілому.

Також під час проведення стройового огляду перевіряли технічний стан транспортних і спеціальних засобів, що використовуються у повсякденній службі.

Цього ж дня до працівників ДАІ у гості завітали представники відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями в Україні, Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви. Адже незабаром – велике православне свято – Вхід Господній до Єрусалиму (Вербна неділя).

Священики благословили кожного інспектора дорожньо-патрульної служби на виконання ними щоденних професійних обов’язків, які досить часто пов’язані із ризиком. Привітали із православними святами та професійним святом – днем ДАІ МВС України. Побажали здоров’я та витримки працівникам ДАІ, а також їхнім родинам.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини спільно із журналістами перевірили стан доріг на території краю

11.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

Дуже часто порушення Правил дорожнього руху водії обумовлюють незадовільним станом вулично-шляхової мережі, зокрема дорожнім покриттям, відсутністю освітлення, необхідних дорожніх знаків, пішохідних доріжок. Особливої актуальності ця проблема набуває щовесни.
У період з 21 по 31 березня поточного року на території Кіровоградської області працівниками Державтоінспекції проведено підготовчий етап весняного комісійного огляду автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів.

Під час його проведення було сформовано склад комісії, до якої увійшли інспектори Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, працівники філій ДП «Кіровоградський облавтодор», Укрзалізниці (по залізничних переїздах), Укртрансінспекції (за маршрутами руху пасажирських перевізників), громадських організацій та засобів масової інформації.

З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів і залізничних переїздів після закінчення зимового періоду, у період з 20 березня до 20 квітня  проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів.

Під час обстеження об’єктів перевіряється стан дорожнього покриття, узбіччя, придорожніх територій, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Особлива увага при проведенні весняного комісійного огляду  приділяється облаштуванню з високим рівнем аварійності, демонтажу дорожніх знаків, які вводять необґрунтовані обмеження для учасників дорожнього руху.

Також, у ході проведення заходів буде приділена увага ліквідації неорганізованих з’їздів до лісових масивів, заплавів річок та місць відпочинку громадян.

За результатами проведення весняного комісійного огляду вулично-дорожньої мережі Кіровоградської області будуть визначені обсяги першочергових робіт для ліквідації виявлених недоліків в утриманні доріг, вулиць, залізничних переїздів.

За результатами проведення огляду Державтоінспекцією будуть надані відповідні вимоги власникам вулично-дорожній мережі та забезпечено контроль за їх виконанням.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто