За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині триває операція «Зброя, вибухівка»

10.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

На виконання обласної комплексної програми профілактики злочинності на 2011 – 2015 роки  щодо протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом вогнепальної зброї та вибухових речовин, перекриття каналів їх надходження до злочинців, розкриття тяжких та резонансних злочинів, скоєних із використанням вогнепальної зброї та вибухівки, працівниками Державтоінспекції області розпочате на території обслуговування комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання “Зброя та вибухівка” на території обслуговування   з 25 березня нинішнього року .

З початку проведення профілактичних заходів «Зброя, вибухівка» працівниками підрозділів Державтоінспекції області під час нагляду за дорожнім рухом та охорони громадського порядку виявлено 33 факти незаконного перевезення зброї.

Так, зокрема лише за минулу добу інспекторами ДАІ виявлено 3 таких випадки.

9 квітня інспекторами ДПС взводу ДПС м. Кіровограда по вул. Волкова в обласному центрі був зупинений автомобіль «Міцубіші Паджеро», під час огляду у салоні якого було виявлено пістолет «Флобер» для стрільби 4 мм набоями та ніж з довжиною леза 15 см.

Того ж дня інспекторами ДПС взводу ДПС у м. Кіровограді на вул. Комарова був зупинений автомобіль Міцубіші Лансер, під час огляду у салоні якого були виявлені спецзасіб ПР-73 та спецзасіб Р 1243.

У цей же день під час нагляду за дорожнім рухом працівниками відділення ДАІ з обслуговування Новоукраїнського району у м. Новоукраїнці по вул. Демченка зупинили водія мопеду «Дельта», який перевозив предмет, схожий на мінометний снаряд часі Великої Вітчизняної війни.

Усі вилучені речі відправлені на експертизу. За всіма фактами проводяться перевірки.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто