За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Завдяки пильності кіровоградських працівників ДАІ був затриманий підозрюваний у вбивстві

07.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

На вихідних інспектори дорожньо-патрульної служби із обслуговування стаціонарного посту роти ДПС ДАІ, як завжди, несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та профілактиці злочинів, пов’язаних з використанням автотранспорту, на стаціонарному посту Державтоінспекції в Олександрівському районі, на перехресті автошляхів державного значення Київ – Знам’янка та Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв, де встановлено один з автоматичних комплексів «Гарпун», що призначений для дистанційного перегляду результатів вимірювання швидкості транспортних засобів лазерним вимірювачем швидкості «ТруКам».

Під час несення служби інспекторами ДПС прапорщиком міліції Євгеном Кигимом, молодшим сержантом міліції Олександром Гашенком та командиром взводу капітаном міліції Олександром Поповим на 244 км автошляху Київ – Знам’янка за перевищення швидкості був зупинений автомобіль Опель Корса, під керуванням 57-річного мешканця столиці.

Після перевірки по національним облікам встановили, що зазначений громадянин розшукується одним із районних управлінь внутрішніх справ м. Києва за підозрою у скоєнні вбивства (стаття 115 КК України).

На місце події працівники ДАІ негайно викликали слідчо-оперативну групу Олександрівського райвідділу, а підозрюваного затримали.

Наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто