За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Анатолій Сіренко: діяльність Державтоінспекції повинна ґрунтуватися на принципах відкритості та прозорості

05.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

Начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко, запевняє громадян: його принцип роботи – «живе» спілкування з громадянами, максимальна відкритість служби, залучення громадськості до обговорення проблемних питань у сфері безпеки дорожнього руху.

На сьогодні вже є позитивний ефект від таких дій. Крім якісного та вивіреного прийняття за допомогою громадськості важливих рішень у сфері безпеки дорожнього руху, Державтоінспекція отримала ще й дієву допомогу у викорененні корупції в її лавах. «Діалог з громадянами дає нам змогу оперативно отримувати повідомлення про корупційні діяння й відповідно на них реагувати», – зазначає Анатолій Сіренко.

Начальник Департаменту ДАІ просить громадян повідомляти про всі випадки хабарництва, здирництва, інших корупційних проявів на електронну адресу ДДАІ МВС України info@sai.gov.ua. Також інформацію можливо повідомити в ході спілкування з начальником Державтоінспекції України Анатолієм Сіренко за телефоном 272-57-52 у прийомні дні.

Графік прийому начальника Департаменту ДАІ:

понеділок – з 19.00 до 22.00

середа – з 19.00 до 22.00

четвер – з 10.00 до 13.00

п’ятниця – з 19.00 до 22.00

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто