За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Анатолій Сіренко: аби «дитяча» весна була безпечною, дорослим потрібно приділити більше уваги малюкам

03.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

У школах, після невеличких канікул, розпочалися заняття. Державтоінспекція України посилить нагляд за тими ділянками доріг, біля яких розташовані навчальні заклади. Натомість водіям потрібно бути уважнішими, наближаючись до учбових установ. До того ж, з настанням теплих днів, малечі побільшає й на вулиці після учбового часу.

Велосипеди, ролики – всі ці засоби, які так полюбляють малюки, можуть зіграти злий жарт. Адже забавившись, дитина стає неуважною, а її поведінка часто буває не передбачуваною. Зважаючи на це, ДАІ звертається до керманичів авто з проханням бути уважними при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей, не об’їжджати транспорт, який зупинився перед «зеброю». Водіям також потрібно пам’ятати, що при перевезенні в автомобілях, діти потребують додаткового захисту. Тож для малюків необхідно використовувати авто крісла, не забувати про паски безпеки.

Крім того, аби бути більш помітним на дорозі і убезпечити себе від біди, Державтоінспекція радить пішоходам мати на одязі світлоповертаючі елементи. «Особливо важливо забезпечити таким атрибутом дітей – наголошує начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, – це допоможе водієві вчасно побачити у темряві маленьких пішоходів й відповідно зреагувати».

Про те, що безпека дітей залежить від дорослих – необхідно пам’ятати насамперед батькам. Нагадайте маленьким учасникам дорожнього руху основні правила безпечної поведінки на дорозі, не полінуйтеся пройти з ними маршрутом від будинку до школи. І не забувайте особистим прикладом демонструвати взірець правильної поведінки.

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто