За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 24 по 30 березня 2014 року

01.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 24 по 30 березня 2014 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, в яких 2 особи загинули та ще 8 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 738 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 117;

перевищення встановленої швидкості руху – 135;

порушення правил обгону – 63;

створення аварійної ситуації – 14;

порушення правил проїзду перехресть – 65;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 32.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

У Світловодську працівники Державтоінспекції затримали автомобіль, пасажирка якого перевозила опій

01.04.2014 от Сектор профілактичної роботи

31 березня у Світловодську інспектори ВДАІ Світловодського МВ на мостовому переході греблі Кременчуцької ГЕС зупинили автомобіль Daewoo Lanos. Під час проведення зовнішнього огляду, в жіночій сумочці, яка належала пасажирці даного транспортного засобу, виявлено та вилучено скляну ємність, в якій знаходилася наркотична речовина «опій ацетильований», об’ємом 50 мл.

Зловмисницею виявилася 20-річна жителька Кременчука. За словами самої дівчини, речовину вона зберігала для особистого вживання, без мети збуту.

За даним фактом проводиться перевірка.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто