За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції області проводять комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання «Зброя та вибухівка»

26.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

На виконання обласної комплексної програми профілактики злочинності на 2011 – 2015 роки  щодо протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом вогнепальної зброї та вибухових речовин, перекриття каналів їх надходження до злочинців, розкриття тяжких та резонансних злочинів, скоєних із використанням вогнепальної зброї та вибухівки, працівниками Державтоінспекції області розпочате на території обслуговування комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання “Зброя та вибухівка” на території обслуговування   з 25 березня нинішнього року .

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Працівники Державтоінспекції області продовжують розкривати злочини

26.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Працівники підрозділів Державтоінспекції області продовжують працювати в посиленому режимі. Під час нагляду за дорожнім рухом інспектори дорожньо-патрульної служби звертають увагу не лише на безумовне дотримання правил його учасниками, та профілактику аварійності на транспорті, а також виключають та припиняють кримінальні прояви у зазначеній сфері.

Зокрема, лише за 25 березня працівниками ДАІ Кіровоградщини виявлено та припинено 4 злочини загальнокримінальної спрямованості.

У селищі Нова Прага Олександрійського району працівниками відділення ДАІ у 26-річного місцевого мешканця виявлено та вилучено вогнепальний пристрій для стрільби, кустарного виробництва.

На 244 км автошляху Кіровоград – Знам’янка, в Олександрівському районі, інспекторами дорожньо-патрульної служби роти ДПС ДАІ на стаціонарному посту ДПС за порушення правил дорожнього руху був зупинений автомобіль DAEWOO LANOS, під керуванням мешканця Кривого Рогу Дніпропетровської області. Після звірки з даними національної бази встановлено, що даний громадянин розшукується правоохоронними органами однієї з іноземних держав.

В Олександрії по вул. 6-го грудня інспекторами дорожньо – патрульної служби роти ДПС ДАІ був зупинений автомобіль Хюндай, у салоні якого під час огляду знайдені патрони калібру 7,62 мм. Набої вилучені та направлені на експертизу.

У місті Мала Виска працівниками відділення ДАІ був зупинений автомобіль ВАЗ-2109, під керуванням 20-річного юнака, у якого знайшли биту та ніж.

За всіма фактами проводяться перевірки, а дані про них внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто