За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів здійснюють реєстрацію транспортних засобів за принципом «єдиного вікна»

19.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

З 1 червня 2013 року в українців з’явилася можливість реєструвати транспортні засоби не за місцем своєї реєстрації, а в будь-якому населеному пункті, де є визначені для цього Центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, які здійснюють реєстрацію транспортних засобів за принципом «єдиного вікна», для громадян України незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування.

Послуги за принципом «Єдиного вікна» пропонує Центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградської області. Він розташований за адресою:

м. Кіровоград

проспект Інженерів 1 «а»

Основні завдання Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів:

- здійснює державну реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів;

- здійснює прийом громадян з питань щодо реєстрації (перереєстрації), знятті з обліку транспортних засобів, видачі реєстраційних документів, реєстраційних номерних знаків;

- здійснює контроль за  діяльністю підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери;

- у межах своєї компетенції здійснює взаємодію з працівниками інших служб органів внутрішніх справ, митною службою, слідчих підрозділів по розшуку викрадених чи придбаних незаконним шляхом ТЗ, агрегатів ідентифікаційні номери яких підробленні, підроблених свідоцтв про реєстрацію та посвідчень водія.

За 2013 рік Центром з надання послуг населенню з питань реєстрації транспортних засобів надано послуги 15294 громадянам.

При цьому зареєстровано 9074 одиниці автотранспорту, знято з обліку 4773 транспортних засобів, видано 10206 посвідчень водія.

Під час реєстраційно-екзаменаційної роботи працівниками Центру виявлено та задокументовано 1 факт фальсифікації посвідчення водія.

В залі реєстрації транспортних засобів,  для відома громадян розміщено електронний інформаційний стенд про наявність  у Центрі  бланків спеціальної продукції та номерних знаків. Також громадяни мають можливість ознайомитися з документами, які регламентують діяльність Ценру, режиму роботи, переліку послуг, зразків бланків заяв, платіжних документів за спеціальну продукцію та послуги ДАІ.

Центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів оснащений комп’ютерним класом для прийняття теоретичного іспиту з ПДР України на 10 робочих місць. Для прийняття практичних іспитів використовується укомплектований відповідно до нормативних документів автодром, який знаходиться неподалік.

Графік роботи Центру надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування м. Кіровограда та Кіровоградської області:

Початок робочого дня о 9.00.

Обідня перерва – 45 хв., з 13.00 до 13.45.

Кінець робочого дня:

у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00;

у суботу – о 16.45.

Неділя  – неприймальний день.

Понеділок – консультативний день.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Звернення начальника Департаменту ДАІ МВС України до особового складу

19.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Сьогодні питання викоренення корупції в державних органах влади України постало як ніколи гостро. Громадськість очікує рішучих і швидких змін на краще, вимагає якісної та професійної роботи від кожного державного службовця та працівника органів внутрішніх справ.

Звертаюся до кожного співробітника Державтоінспекції: від вашого професіоналізму, принциповості та чесності залежить оцінка служби в цілому не тільки громадянами України , але й гостями нашої держави. Ви більше, ніж будь хто з правоохоронців спілкуєтеся з людьми, й відповідно несете найбільшу відповідальність за формування думки про працівника органів внутрішніх справ.

Саме тому халатне відношення до своїх професійних обов’язків, корупційні дії, байдужість до проблем учасників дорожнього руху – неприпустимі. Попереджаю кожного з вас особисто: отримання хабара буде коштувати вам роботи, незважаючи на звання, посади та стаж служби. Покарання буде стосуватися не тільки працівника, який скоїв правопорушення, але й його керівників. Хотів би довести до особового складу рішення, що будуть прийняті у разі викриття фактів корупції:

працівник ДАІ, який отримав хабара – звільнення з органів внутрішніх справ;

безпосередній керівник, будь-то начальник відділу, відділення чи командир стройового підрозділу – пониження в посаді або неповна посадова відповідність;

заступник начальника управління – сувора догана;

керівник управління ДАІ – догана.

Якщо факти хабарництва у підрозділі будуть непоодинокі, начальника управління очікує звільнення з посади. Саме керівник несе відповідальність за дії своїх підлеглих, й від нього в першу чергу залежить дисципліна й ефективність роботи підрозділу.

Наголошую, я зроблю все від мене залежне, аби в підрозділах ДАІ служили працівники, гідні поваги свого народу. Однак таке ставлення людей до себе потрібно заслужити. Ви повинні пам’ятати: правоохоронець – людина, яка стоїть на варті закону.

Першочергове завдання людей, які прийшли служити до органів внутрішніх справ – це охорона життя та здоров’я громадян, захист їх прав і свобод від протиправних посягань.

Наше завдання – відновити довіру в суспільстві до працівників Державтоінспекції, змінити негативне ставлення до нашої служби, й досягти, аби кожен учасник дорожнього руху вбачав у працівнику ДАІ помічника та захисника.

Начальник Департаменту ДАІ МВС України

Анатолій Сіренко

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто