За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники Державтоінспекції області спільно з представниками громадських формувань продовжують нести службу по нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах області

13.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Основне завдання Державтоінспекції на сьогодні – якісне та професійне виконанням своїх службових обов’язків. Працівник Державтоінспекції повинен бути прикладом для всіх учасників дорожнього руху, не тільки вимагати від громадян дотримання законів України, але й сам неухильно дотримуватись принципів законності та права. Працівник правоохоронних органів зобов’язаний поєднувати в собі принциповість та вимогливість до порушників із ввічливим ставленням до громадян, відноситися з повагою та розумінням до кожної людини.

Працівники Державтоінспекції Кіровоградщини спільно з представниками громадських формувань продовжують нести службу по нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах області. Це дає можливість контролювати ситуацію на дорогах, як по недопущенню водіями порушень правил дорожнього руху, так і забезпечення охорони громадського порядку.

Перед заступанням на службу на патрулювання доріг державного значення заступником начальника управління – начальником відділу організації роботи ДПС УДАІ УМВС в області капітаном міліції Дмитром Бриндзюком було проведено інструктаж ІІ зміни Кіровоградської роти ДПС ДАІ при УМВС України в області та націлено працівників нарядів на необхідність дотримання законодавства в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, профілактику аварійності, виявлення та розкриття протиправних діянь з ознаками злочинів, у тому числі пов’язаних з використанням транспортних засобів та ввічливе ставлення до громадян.

Заступник начальника УДАІ Дмитро Валентинович зазначив у своєму зверненні до працівників дорожньо-патрульної служби, що «робота спільних патрулів сприяє покращенню довіри населення до міліції та прозорості роботи її працівників».

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто