За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Питання утримання вулично-шляхової мережі у належному стані – на постійному контролі ДАІ Кіровоградської області

11.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Після закінчення зими унаслідок коливань температури повітря на проїзній частині вулиць та доріг країни та нашого краю почала утворюватися ямковість, на узбіччях і тротуарах залишилася велика кількість сміття, каміння, сторонніх предметів тощо, що суттєво знижує рівень безпеки дорожнього руху та створює незручності для його учасників. Тому Державтоінспекцією Кіровоградської області проводяться чергові позапланові обстеження вулично-шляхової мережі з метою визначення готовності вулиць та залізничних переїздів до експлуатації.

Чергове обстеження вулично-шляхової мережі Кіровоградської області працівники ДАІ проводять спільно з представниками служби автомобільних доріг у Кіровоградській області, ДП «Кіровоградський облавтодор», комунальних організацій, Укрзалізниці та Укртрансінспекції.

Особлива увага під час огляду приділяється організації роботи щодо приведення вулично-дорожньої мережі в безпечний для руху стан, а саме: відсутності ямковості, облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації ДТП, забезпеченню нормативного освітлення наземних пішохідних переходів, облаштування технічними засобами регулювання дорожнього руху.

За наслідками обстеження відповідальними особами ДАІ видаватимуться вимоги на усунення виявлених недоліків у терміни, які визначені чинним законодавством, та відповідно контролюватиметься їх виконання.

У ході проведення зазначених обстежень позначатимуться ділянки вулично-дорожньої мережі, на яких ямковість загрожує безпеці руху, дорожніми знаками 1.10 “Нерівна дорога”, 1.12 “Вибоїна”, які встановлюватимуться разом з дорожніми знаками 3.29 “Обмеження максимальної швидкості 40 км/год”.

За ініціативи Державтоінспекції області питання стану утримання вулично-дорожньої мережі розглядатиметься на найближчих засіданнях районних і міських державних адміністрацій, основна увага під час яких звертатиметься на терміновому виділенні коштів на ліквідацію ямковості, у першу чергу, на автомобільних дорогах державного значення та магістральних вулицях населених пунктів.


Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Державтоінспекція звертається до двоколісних учасників дорожнього руху

11.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

З настанням весни на автодорогах Кіровоградщини зросла кількість двоколісних транспортних засобів: скутерів, мотоциклів, мопедів. Ця категорія є найбільш вразливою і у разі дорожньо-транспортної пригоди є менш захищеною.

Двоколісний транспорт хоч і має менші габарити і кращу маневреність, проте в більшості випадків автомобілістам складно помітити їх переміщення в потоці. Порушення елементарних Правил дорожнього руху та небажання зайвий раз подивитися у дзеркало призводять до сумних наслідків.

Всього за 2013 рік з вини водіїв мототранспорту сталося 89 дорожньо-транспортних пригод, 52 з яких – аварії з постраждалими. У результаті цих ДТП 57 осіб травмовані та 6 – загинули.

З початку 2014 року на території Кіровоградщини зареєстрована 2 дорожньо-транспортних пригод з вини водіїв мототранспорту, в яких травмовані 3 особи.

Мопеди, скутери і мотоцикли – це транспортні засоби підвищеної небезпеки. Проте багато водіїв двоколісної техніки нехтують елементарними правилами безпеки. Правила дорожнього руху вимагають, щоб і водій і пасажир були в шоломах, за їх відсутності накладається штраф. Проте всім варто розуміти, що штраф – це найменша прикрість, яку можна отримати. Будь-яке невдале падіння може виявитися летальним. Шолом – це додатковий шанс вижити.

Особливу увагу варто приділити дітям за кермом. Державтоінспекція нагадує, що дітям до 16 років сідати за кермо скутера чи мотоцикла забороняється. Неповнолітній за кермом – це завжди небезпека як для нього самого так і для інших учасників дорожнього руху.

Щоб уберегтись від біди Державтоінспекція Кіровоградщини радить водіям двоколісних транспортних засобів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та не забувати про уважність і обережність за кермом. Щоразу вирушаючи в поїздку не забувати одягти шоломи та інші відповідні захисні засоби. Цінуйте своє життя!

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто