За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Вітання начальника УДАІ УМВС з Міжнародним жіночим днем

07.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Дорогі жінки!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!
Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.
Від усієї душі бажаю Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!
Єдності, злагоди і благополуччя Вашій родині!

З повагою,

начальник УДАІ УМВС України

в Кіровоградській області                                                                                   О.В. Березневич

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У Кіровограді на пішохідному переході через власну недисциплінованість знову травмований пішохід

07.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Учора в обласному центрі на перехресті проспекту Університетського та вулиці Маршала Конєва водій автомобіля ВАЗ-211440 допустив наїзд на пішохода, який перебігав дорогу на червоне світло. 32-річний кіровоградець із тілесними ушкодженнями доставлений до реанімаційного відділення Кіровоградської обласної лікарні.

Хочеться зазначити, що деякі подібні дорожньо-транспортні пригоди стаються через порушення водіями правил дорожнього руху України, проте у більшості випадків винуватцями таких аварій стають саме пішоходи – найменш захищені учасники дорожнього руху, через свідоме ігнорування ними вимог Правил.

Державтоінспекція Кіровоградської області закликає пішоходів подбати про безпеку. Для збереження власного здоров’я і життя пішоходи зобов’язані бути обережними та дотримуватися Правил дорожнього руху. Існує перелік певних правил для пішоходів. Отже, щоб не потрапити у халепу під час участі у дорожньому русі необхідно:

1. Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, дотримуючись правої сторони. Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі її відсутності або неможливості рухатися по ній – по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому слід бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

2. У темний час доби і в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються по проїзній частині чи узбіччі, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертаючі елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

3. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

4. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорога добре видна в обидва боки, і лише після того, як пішохід переконається у відсутності небезпеки.

5. У місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора.

6. Перед виходом на проїзну частину із-за транспортних засобів та будь-яких об’єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів.

7. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її.

8. Пішоходам забороняється:

- виходити на проїжджу частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

- раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

- допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

- переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

- затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

- рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто