За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Кіровоградські інспектори ДАІ за «гарячими слідами» розшукали викрадений автомобіль

04.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

28 лютого до чергової частини Кіровоградського МВ УМВС України в області надійшло повідомлення від 59-річного жителя Кіровограда про те, що невідома особа у період часу з 27 лютого по 07:30 28 лютого, незаконно заволоділа автомобілем ЗАЗ 1100557, який знаходився на території приватного підприємства по вулиці Волкова.

Оперативні чергові одразу ж направили на розшук та затримання зазначеного транспортного засобу, а також тих осіб, котрі вчинили протиправне діяння, наряди ДПС, що були задіяні на службу.

У ході відпрацювання території міста Кіровограда, інспектори ДПС взводу дорожньо-патрульної служби при Кіровоградському МВ прапорщики міліції Олександр Туменко та Олександр Мельниченко знайшли викрадений транспортний засіб та осіб, що причетні до вчинення злочину.

Крадіями виявилися 33-річний та 35-річний жителі Кіровограда.


Шановні власники транспортних засобів!

Задля безпеки вашого транспортного засобу не використовуйте для зберігання в нічний час доби неосвітлені, недоступні для огляду місця (подвір’я багатоповерхових будинків), не залишайте на тривалий час без нагляду автомобілі в місцях великого скупчення транспорту і сторонніх громадян (парковки біля магазинів, торгових центрів, ринків, театрів, стадіонів).

Ніколи не залишайте в салоні особистих документів і документів на автомобіль. Нікому не довіряйте ключі від свого авто і не варто економити гроші на встановлення сучасних протиугінних систем. Але якщо все ж таки Ваш автомобіль викрали, Державтоінспекція Кіровоградщини рекомендує водіям не займатися пошуком самостійно. Потрібно якнайшвидше звернутися в найближче відділення міліції.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

ДАІ вдячна громадянам за бажання допомогти сім’ям загиблих правоохоронців

04.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

Останніми днями до Департаменту ДАІ МВС України та Управління ДАІ м. Києва надійшло багато звернень від громадян у зв’язку з трагічною подією на стаціонарному посту ДАІ «Биківня» 2 березня, де невідомі злочинці розстріляли трьох інспекторів Державтоінспекції. Люди висловлюють співчуття, а також пропонують допомогу сім’ям загиблих правоохоронців.

Усі небайдужі можуть перерахувати кошти на розрахунковий рахунок 2625703500001 в ПАТ «Банк Київська Русь»

МФО: 319092

Код ЄДРПОУ: 24214088

Призначення платежу №к/р 26257250813001 «Допомога сім’ям загиблих працівників ДПС».

Державтоінспекція України дякує громадянам за небайдужість, чуйність та милосердя.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 24 лютого по 2 березня 2014 року

04.03.2014 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 24 лютого по 2 березня 2014 року на автошляхах області зареєстровано 3 ДТП, в яких 3 особи отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 561 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 79;

перевищення встановленої швидкості руху – 154;

порушення правил обгону – 37;

створення аварійної ситуації – 10;

порушення правил проїзду перехресть – 39;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 35.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто