За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Близько 15 автомобілів опинилися у сніговому полоні

30.01.2014 от Сектор профілактичної роботи

Значне зниження температури, сильні снігопади та перемети на дорогах створюють багато незручностей водіям транспортних засобів. Не оминули складні погодні умови і Кіровоградщину. Кожного дня працівники Державтоінспекції допомагають водіям вибратися зі снігового полону.

У складній ситуації опинилися близько 15 автомобілів на автодорозі «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв», де утворилися величезні снігові перемети, через які неможливо проїхати. Для забезпечення безпеки дорожнього руху на ділянці з км 114+100 по км 153+196 в напрямку Миколаївської області задіяні працівники ДАІ області та 15 одиниць снігоприбиральної техніки, 25 чоловік ДП “Кіровоградський облавтодор”, а також 3 одиниці техніки підрозділів ДСНС. Проте ситуація залишається складною, адже не всі водії транспортних засобів були готові до таких погодних умов.

При таких низьких температурах не витримує і техніка. У багатьох транспортних засобах перемерзло пальне, а тому водії не мали змоги ні рухатися далі, ні зігрітися. Водії, що зробили вимушену зупинку через снігові перемети та несправну техніку, отримують всебічну допомогу від працівників ДАІ. Кожен екіпаж забезпечений гарячим чаєм та бутербродами, у аптечці є всі необхідні в таких ситуаціях ліки, крім того, можна скористатися телефонним зв’язком, та й просто зігрітися у патрульному автомобілі.

Державтоінспекція Кіровоградщини закликає водіїв: під час різкого погіршення погодних умов, по можливості утримайтеся від поїздок на власному транспорті, особливо на далекі відстані. Якщо ж все ж таки виїхати вкрай необхідно, будьте особливо уважними та обережними за кермом. Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків та дотримуйтесь порад Державтоінспекції.

Простежте за тим, щоб батарея вашого мобільного телефону завжди була заряджена, адже у дорозі вам може знадобитися термінова допомога.

Важливо не залишатися осторонь від чужої біди, адже завтра у такому становищі може опинитися будь-хто. Якщо хтось потрапив у скрутній ситуації, телефонуйте цілодобово за телефоном чергової частини Управління ДАІ Кіровоградської області (0522) 35-75-33, а також надсилайте sms-повідомлення за номером 0503234890.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 20 по 26 січня 2014 року

30.01.2014 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 20 по 26 січня 2014 року на автошляхах області зареєстровано 3 ДТП, в яких 3 особи отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 945 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння –114;

перевищення встановленої швидкості руху – 221;

порушення правил обгону – 87;

створення аварійної ситуації – 15;

порушення правил проїзду перехресть – 74;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 34;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 50.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Стан проїзду дорогами Кіровоградської області

30.01.2014 от Сектор профілактичної роботи

Із настанням складних погодних умов ускладнився і рух транспортних засобів. Для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху Державтоінспекція області цілодобово проводить обстеження маршрутів патрулювання та у разі виявлення ускладнення в русі транспортних засобів на території області координує служби автомобільних доріг на усунення таких недоліків, розчистку доріг від снігу та попередження заторів в русі.

Державтоінспекція Кіровоградської області повідомляє, що у зв’язку з погіршенням погодних умов, утворенням значних снігових переметів повністю обмежено рух транспорту:

- на автодорозі Н-14 «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв» з км 114+100 по км 153+196 в напрямку Миколаївської області. Для забезпечення безпеки дорожнього руху задіяні працівники ДАІ області та 15 одиниць снігоприбиральної техніки, 25 чоловік ДП “Кіровоградський облавтодор”, а також 3 одиниці техніки підрозділів ДСНС.

Рух частково ускладнено:

- на 134 км автодороги Т-2401 «Городище – Шпола – Новоукраїнка – Бобринець – Устинівка» (ділянка між автодорогою М-13 «Кіровоград – Платонове» до м. Новоукраїнка).

Наразі робиться усе можливе аби забезпечити безпеку руху всім учасникам дорожнього руху: на дорогах працюють наряди ДПС ДАІ та задіяна спеціальна техніка.

Державтоінспекція Кіровоградщини звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням утриматися від поїздок без потреби, не залишати транспортні засоби на проїжджій частині. Такими діями Ви заважаєте безперешкодному проїзду снігоприбиральної техніки, оперативному очищенню від снігу магістральних вулиць та автодоріг області.

Якщо ви потрапили у складну ситуацію або вам необхідна допомога, телефонуйте цілодобово за телефоном чергової частини Управління ДАІ Кіровоградської області (0522) 35-75-33, а також надсилайте sms-повідомлення за номером 0503234890.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто