За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Підбиття підсумків роботи Державтоінспекції області за минулий рік.

18.01.2014 от Сектор профілактичної роботи

18 січня керівний та особовий склад підрозділів Державтоінспекції області зібрався на оперативну нараду. Головними питаннями, які на ній вирішувалися – підбиття підсумків роботи за 12 місяців 2013 року, результатів проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території краю, шляхи становлення та вдосконалення на майбутнє, зокрема, забезпечення безпеки дорожнього руху, покращення криміногенної ситуації, посилення протидії злочинності на території обслуговування.

У роботі наради взяли участь начальник управління Державтоінспекції УМВС в області полковник міліції Олексій Березневич, заступник начальника УДАІ УМВС в області підполковник міліції Олег Тарасенко,заступник начальника управління – начальник відділу організації роботи ДПС УУДАІ УМВС України в області капітан міліції Дмитро Бриндзюк, особовий склад управління, командири стройових підрозділів ДАІ, начальники відділень ДАІ, начальники центрів з надання послуг, пов’язаних з використання автотранспорту.

Працівниками Державтоінспекції протягом минулого року розшукано 98 транспортних засобів, що перебували в розшуку. У ході проведення розшукових заходів, 30 дорожньо-транспортних пригод, з місця скоєння яких водії зникли, працівниками підрозділів ДАІ області розкриті по «гарячих слідах».

У цей же час працівниками Державтоінспекції області протягом звітного періоду виявлено та припинено 57 097 порушень правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху, з них, виявлено: 8 236 фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння, 1 534 випадки створення аварійної ситуації, 14 725 – перевищень встановленої швидкості руху, 3 838 порушень правил обгону тощо.

_

Незважаючи на вжиті заходи, ситуація на дорогах сьогодні залишається складною, хоча у 2013 році (у порівнянні з 2012 роком) дещо знизилась кількість автопригод з потерпілими. Так, кількість ДТП з постраждалими зменшилась з 353 до 344, кількість травмованих – з 409 до 402. Згідно з аналізом дорожньо-транспортних пригод встановлено, що основними причинами ДТП протягом минулого року було перевищення швидкості – 129 ДТП, порушення правил маневрування – 68 ДТП, порушення правил обгону, виїзд на смугу зустрічного руху – 39 автоаварій, порушення правил проїзду перехресть – 35, а також порушення ПДР пішоходами – 40 ДТП, керування автотранспортом у стані сп’яніння – 31 автопригода.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто