За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Діти на дорозі! – Увага всім учасникам дорожнього руху!

11.01.2014 от Сектор профілактичної роботи

Закінчуються новорічні та різдвяні свята, а разом із ними і зимові шкільні канікули, коли можна було досхочу побігати на вулиці, кататися на ковзанах, проводити час з друзями, разом з батьками їздити в гості до рідних. До кінця зимових шкільних канікул залишаються лічені дні. Незабаром вулиці та дороги нашого міста поповняться юними учасниками дорожнього руху. Як свідчить статистика, дорога – це прихована небезпека. Життя людини, її здоров’я – це головне. У кожної людини воно одне. Втратити здоров’я або життя дуже просто і легко, а повернути назад іноді буває неможливо. Тому про це треба завжди пам’ятати, нагадує Державтоінспекція. Задля збереження життя та здоров’я наших дітей, ми, дорослі, маємо вкотре нагадати про необхідність рухатись у темний час доби, навчити їх правилам культури поведінки на дорогах.

За минулий рік лише на території м. Кіровограда було скоєно 13 дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх, в яких 2 дитини загинули та 13 отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. На території нашого краю у минулому році сталося 44 дорожні аварії, у яких взяли участь з різних причин та у 47 випадках травмувалися маленькі учасники дорожнього руху.

З наступного тижня, працівниками ДАІ м. Кіровограда та інших підрозділів ДАІ області буде здійснюватись посилений контроль за громадським порядком та безпекою дорожнього руху поблизу загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру, міст, селищ та сіл краю.

Водії! Завжди поступайтеся дорогою пішоходам, що переходять проїжджу частину по нерегульованих пішохідних переходах. До того ж, будьте готовим, що будь-якої хвилини необачний пішохід може з’явитися і на проїжджій частині дороги.

Пішоходи! Під час руху в темний час доби і в умовах недостатньої видимості рекомендуємо мати при собі предмети зі світлоповертаючими елементами і забезпечувати видимість цих предметів водіям. Особливо важливо використати світлоповертаючі елементи на одязі Ваших дітей.

Шановні дорослі! Перед початком шкільних занять обов’язково нагадуйте дітям про необхідність дотримання правил поведінки на дорозі.

Шановні діти! Переходьте дорогу лише по пішохідних переходах та на зелений сигнал світлофора. Не вибігайте раптово та не грайтеся на проїзній частині.

Державтоінспекція вкотре звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху України. Будьте уважними та обережними, особливо за складних погодних умов! Взаєморозуміння і культура поведінки на дорогах є запорукою і гарантією безпеки руху.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто