За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Увага всім учасникам дорожнього руху!

17.12.2013 от Сектор профілактичної роботи

_

За прогнозами синоптиків в області спостерігатиметься погіршення погодних умов: вранці сильні тумани, які обмежують видимість для водіїв на проїзних частинах до 200 метрів.

Шановні водії! При русі в тумані максимально знижуйте швидкість. При виникненні небезпеки на дорозі, у вас буде додатковий час аби вчасно зреагувати та уникнути її.  Особливо уважним та обережним потрібно бути під час обгону. Якщо відмовитися від такого маневру неможливо, намагайтесь якомога більше подати сигналів про вашу присутність на дорозі. Не варто також зупинятись на узбіччі дороги, адже в туман ваше авто може не побачити інший водій. Краще за все заїхати на якусь стоянку, повернути на іншу дорогу.

Шановні пішоходи! Запам’ятайте, що на слизькій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше вдвічі.  Будьте обачні на дорозі, використовуйте світловідбиваючі елементи, що дозволить водіям здалеку вас побачити і вчасно зреагувати. Не ризикуйте своїм життям та здоров’ям.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 9 по 15 грудня 2013 року

17.12.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 9 по 15 грудня 2013 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, в яких 1 особа загинула, та 3 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 1060 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння –167;

перевищення встановленої швидкості руху – 240;

порушення правил обгону – 74;

створення аварійної ситуації – 10;

порушення правил проїзду перехресть – 82;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 29;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 65.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто