За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Більше правил знаєш – краще малюєш і перемагаєш!

12.12.2013 от Сектор профілактичної роботи

Щороку управління Державтоінспекції УМВС України в Кіровоградській області  проводить конкурс дитячого малюнка, з метою залучення дітей та юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах та у транспорті. Цього року конкурс проводився під назвою «Міліція очима дітей».

Виставка малюнків та нагородження переможців відбувалися у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості. У великому залі зібралися учасники виставки, їх учителі та друзі. Крім того, виставку відвідали учні інших шкіл, які не є учасниками конкурсу, але пообіцяли обов’язково взяти участь у ньому наступного року.

До складу журі входили: представник департаменту освіти і науки Кіровоградської міської ради Оксана Борщенко, завідуюча декоративно-прикладним відділом Кіровоградського обласного ЦДЮТ Тетяна Гладченко, в.о. начальника сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС Ольга Волок та інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС Світлана Олійник. Представникам журі довелося добряче потрудитися, щоб гідно оцінити роботи маленьких митців. А малюнків на конкурс надійшло немало – понад 100.

Критерії оцінки робіт:

- актуальність та повнота розкриття теми;

- рівень володіння технікою виконання;

- творчий підхід у висвітленні теми (копіювання не допускається).

За цікаву техніку виконання малюнку та творчий підхід, перше місце присуджено Рязановій Тетяні, учениці 6-го класу спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №1 м. Кіровограда.

Друге місце розділили між собою дві сестрички – Лях Софія та Катерина, учениці 2-го класу СЗШ №14.

Приз глядацьких симпатій отримали Приймак Кароліна (11 років), учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 та Півненко Олександр (8 років), учень загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №20 м. Кіровограда.

За активну участь у конкурсі нагороджено Білик Каріну, ученицю 5-го класу загальноосвітнього навчально-виховного закладу №33.

Втім, призи від організаторів конкурсу отримали не тільки переможці, а й усі призери. Їх юним художникам вручили працівники сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС України в Кіровоградській області.

Малюнки переможців з усіх куточків нашої держави, в тому числі і малюнки кіровоградців, будуть надіслані до Департаменту ДАІ МВС України, де журі визначить кращі роботи, які потім потраплять у збірку дитячих малюнків.

За словами Ольги Волок, такі заходи тільки йдуть на користь дітям і є своєрідною запорукою їх безпечного перебування на вулиці. Бо для того, щоб намалювати щось на таку специфічну тему, треба знати принаймні «ази» Правил дорожнього руху. Вони ніколи зайвими не бувають. Особливо коли йдеться про маленьких пішоходів.

Державтоінспекція Кіровоградщини  висловлює подяку усім дітям, котрі взяли участь в конкурсі та вважає їх усіх переможцями, бо кожен із учасників не залишився осторонь від проблеми дитячого травматизму на дорозі, та малюючи свою роботу чи ще раз нагадали собі та іншим про неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто