За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Турнір з міні-футболу напередодні свята

06.12.2013 от Сектор профілактичної роботи

Силові структури області не лише займаються своєю безпосередньою роботою, а й знаходять вільну хвилинку для спорту та відпочинку. Так, з метою розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я та фізичного загартування працівників, на базі спортивного комплексу обласної спеціалізованої школи олімпійського резерву №2 напередодні професійного свята правоохоронців – Дня міліції України відбулися змагання з міні-футболу, в яких взяли участь 7 команд з різних куточків нашої області.

Крім співробітників УДАІ, які представляли команду УМВС, гарні результати показали також гравці Новомиргородського райвідділу .

Запекла боротьба за першість у турнірі закінчилася перемогою управління Державтоінспекції, друге місце виборола команда Новомиргородського РВ УМВС України в області, третє належить Світловодському РВ УМВС.

Усі учасники були нагороджені статуетками та дипломами, а переможці та призери змагань – цінними подарунками від керівництва Управління МВС України в Кіровоградській області. Привітні слова на свою адресу почули учасники змагань від начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в області полковника міліції Івана Стеценка, який зазначив, що гарна фізична форма правоохоронців – запорука їх вдалої боротьби зі злочинністю. Також привітав переможців змагань голова професійної спілки правоохоронців Кіровоградської області Валерій Шевчук.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто

Турбота про малечу – спільне завдання як вартових доріг, так і всіх дорослих

06.12.2013 от Сектор профілактичної роботи

Працівники Державтоінспекції не лише постійно, згідно з планами проведення профілактичних заходів ДАІ, відвідують навчальні установи для бесід з дітьми, але й охоче відгукуються на запрошення педагогічних колективів провести тематичну зустріч із безпеки дорожнього руху або вікторину серед школярів в урочний та позаурочний час, адже ідеться про життя та здоровя маленьких громадян, освоєння азів законності та правопорядку.

Сьогодні працівники ДАІ вирішили у доступній та веселій формі розповісти малюкам та учителям загальноосвітньої школи №32 м. Кіровограда про наслідки недотримання Правил дорожнього руху, запевнити дітлахів у необхідності вивчати норми поведінки на проїзній частині.

Підготувалися до зустрічі і малюки. Для усіх присутніх показали невеличку сценку, головними героями якої були інспектор ДАІ та несвідомі водії, які постійно порушують Правила дорожнього руху. Дітлахи показали також наслідки такої безвідповідальності – постраждалого учасника дорожнього руху, який звернувся по допомогу до лікарні.

«Відвідання дитячих закладів – це свого роду серйозний іспит на вміння знайти з дітлахами спільну мову і проявити педагогічний талант, щоб зустріч дала очікуваний результат і справила сподівання обох сторін. Заходи, які проводить Державтоінспекція, – підкреслила в.о. начальника сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС у Кіровоградській області майор міліції Ольга Волок, – насамперед покликані попереджувати дорожньо-транспортні пригоди. Малюкам, особливо молодшого шкільного віку, необхідно постійно нагадувати, що Правила дорожнього руху – запорука життя. Узимку діткам важливо носити на одязі світлоповертаючі елементи, аби бути помітнішими на дорозі, та не наражати на небезпеку як себе, так і оточуючих».

В уроці безпеки руху для малят взяв участь також інспектор ДПС прапорщик міліції Ігор Самарський. У результаті короткої теорії та пізнавальної практики діти за його допомогою засвоїли основні жести інспектора та самі спробували себе у ролі пішоходів та водіїв на перехресті, де не працює світлофор, а дорожнім рухом керує регулюваник.

Після проведених заходів працівники сектору профілактичної роботи вручили дітям сувеніри – кулькові ручки та закладки для підручників з логотипом УДАІ УМВС, а їхнім вчителям дарували тематичні листівки.

Такі заходи відбуватимуться і надалі, адже турбота про малечу – спільне завдання як вартових доріг, так і всіх дорослих.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто