За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 28 жовтня по 3 листопада 2013 року

05.11.2013 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 28 жовтня по 3 листопада 2013 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, в яких 2 особи загинули, та 10 – отримали тілесні ушкодження.

Працівниками ДАІ області задокументовано 1297 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

– керування у стані алкогольного сп’яніння – 155;

– перевищення встановленої швидкості руху – 296;

– порушення правил обгону – 89;

– порушення правил проїзду перехресть – 77;

– порушення правил проїзду залізничних переїздів – 36;

–  невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 39.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

У Кіровограді працівники ДАІ затримали нелегальний автомобіль

05.11.2013 от Сектор профілактичної роботи

04.11.2013 під час оперативно-профілактичного відпрацювання м. Кіровограда працівниками взводу ДПС Кіровоградського МВ УМВС України в області у ході патрулювання вулиць обласного центру, на вул. Лесі Українки, був виявлений та зупинений  автомобіль Ауді сірого кольору, під керуванням невідомої особи чоловічої статті. Здається нічого цікавого, проте найцікавіше виявилося  – після зупинки транспортного засобу інспекторами дорожньо-патрульної служби. Одразу, як тільки-но автівка зупинилась, невідомий вискочив із неї, та дременув навтьоки, зачинивши дверцята.

Інспектори запідозрили, що у чоловіка якісь негаразди із Законом, якщо він таким чином відреагував на появу правоохоронців.

Після перевірки державних номерних знаків даного автомобіля по облікам бази даних ДАІ, встановлено, що зазначений номер зареєстрований за іншим транспортним засобом: автомобілем КАМАЗ, місцем приписки якого взагалі є інше місце Кіровоградщини – м. Світловодськ. А такого автомобіля, як автомобіль Ауді з таким державним знаком, насправді не існує…

Згідно з вимогами чинного законодавства працівники на місце події викликали слідчо-оперативну групу Кіровоградського міськвідділу. А сам автомобіль Ауді, котрий так не дочекався того дня свого «власника», на підставі ст. 265-2 КУпАП, було доставлено евакуатором на зберігання до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів.

Наразі тривають слідчі дії.

Рубрики: Новини, Репортаж | Коментування вимкнуто